Publikováno 12 April 2016

Když Life dal tento podnikatel Citrony natočila tělový peeling

Meet Jael Torrez-krása podnikatel, aktivista a tělový peeling fanoušek.   

Torrez podpis cukr křoviny nejsou jen výsledkem DIY lázeňské den inspirované „a la Pinterest.“   Její nezávislá značka Blissfulicious je vášeň projekt, který pocházel z velmi osobních a dráždivých začátky. 

V loňském roce, Jael Torrez pozitivně testován na gen BRCA1 - stejný „rakoviny gen“, který Angelina Jolie přijal preventivní opatření za účelem přelstít rakovinu, což vede k její široce mluvil o mastektomii.   Všichni si pamatujeme, že srdcervoucí NY Times článek , že jo?   PS Pro ty, kteří nemají, budete chtít některé tkáně.

Po jejím skličující zdraví objevu Torrez také následovaly a udělal velmi těžké rozhodnutí, aby se podrobil preventivní mastektomii, aby se prodloužila její životnost (jsme zmínit, že budete chtít některé tkáně?).   Podle statistik, ty, které mají gen BRCA1 ve své DNA, mají 85% šanci, že rakovina prsu během svého života se. 

Ačkoli chirurgie drasticky snížila pravděpodobnost vzniku rakoviny, Torrez věděl, že změny životního stylu jsou nadále nezbytné, z nichž jedna je, aby se zabránilo škodlivé chemikálie nalezené ve většině kosmetických produktů, které mohou stále vyvolat růst rakovinných.   Užívání tágo z obou svého lékaře a všechny přírodní krásy ve vzájemné shodě (zelené krásy závislých, tentokrát vyjde na Vás),   ona používala její přísné veterinární opatření, aby palivo své poslání a vytvořili Blissfulicious , řadu all-přírodní tělový peeling, který byly multi-použití a bez škodlivých chemikálií.

Vize Blissfulicious byl jednoduchý: vytvořit cenově dostupné, efektivní a chemické volné produkty, které zvyšují povědomí o příčině.   Výsledky byly neuvěřitelné.   Její finální produkt je do značné míry all-in-one terno, odlíčení, peeling, čistící a hydratační krém.   S kokosovým olejem a vitamin E olej, protože některé z primárních surovin, věřte nám na tohle, je to jako hydratační jste nikdy použitý dříve.   Líné holky dělat šťastný tanec.   

„Já se rozhodl vytvořit něco moje dcera a já jsem mohl použít bez újmy chemikálií a bezpečné dost pro někoho, jako je ona ve věku 10 nebo mě ve věku 40,“ řekl Torrez.   „Je to vzlétlo jako lesní požár. Ukázalo se, že nejsem jediný, kdo chce bezpečnou all-přírodní alternativy k drahým škodlivých produktů na současném trhu.“

Nyní je řada Blissfulicious pyšní 10+ vážně nebeské vonící křoviny (od klasické levandule vůní pro u-domácí lázně dne, dokonce i dort vůně , že jsme úplně předvídat, jak nepředvídatelný dárek k narozeninám) a nyní také pánské řádku.   Část výtěžku také jde na FORCE (čelí naše riziko rakoviny Empowered), neziskové organizace, která poskytuje prostředky a podporu pro ty, kteří s genem BRCA1. 

„Mým přáním je, že každá žena na této cestě BRCA1 bude mít podpůrnou skupinu nebo blízkého přítele, který by je povzbudit,“ řekl Torrez s vysvětlením, že síla je pouze podpůrná skupina, která se specializuje na povědomí o gen BRCA1. 

Zdá se, že zpráva bude rezonovat dobře se zákazníky, protože tato značka pokračuje v růstu (re: ! Tolik možností, křoviny ) a získat peníze na tento výkonný příčinu. 

„Je to tak důležité být aktivní a zůstat na vrcholu tohoto každém kroku na cestě. Jsem naplněn vděčností za Angelina Jolie přinášet to na světlo. Ale je tu mnohem víc, že ​​je třeba udělat ještě. Mým posláním je podnítit konverzaci mezi ženami celoplošných o této nemoci. Více než jen vytváření povědomí. - ale jednat s jejich zdraví“ 

Chcete-li se dozvědět více o Blissfulicious nebo nakupovat dobré věci, navštívit www.Blissfulicious.com