Publikováno 25 June 2018

5 Inspirující krása příběhy, které ukazují sílu samoobsluze

Ať už se jedná o pokračující cvičení jógy nebo měsíční pohádali v salonu, všichni máme způsoby, jak přidat trochu sebeobsluhy do našich plánech.

Ale pro některé, self-care je o hodně víc, než dočasná spěchu nebo individuální prospěch. Kosmetické rituály mohou být úkony péče o někoho jiného a vytvoření komunity  - což jistě potřeboval právě teď.

Podívejte se na tyto inspirativní krásy příběhy a vidět, jak trochu krásy může mít skutečný dopad.

1. $ 1 Účesy pro prevenci sebevražd

Přes video na WVLT .

Student kadeřnictví v Tennessee nedávno nabídl volné střihy výměnou za dary pro Tennessee Suicide Prevention Network.

Myšlenka vyskočil z toho, jak intimní atmosféru salonu často vyústí v hlubokých rozhovorů mezi stylistů a klienty.

„Hodně lidí vám řekne své kadeřníky věci, které zvyklý dokonce říct své nejlepší kamarády,“ řekl místní stylista Abigail Jenkins WVLT . „Když máte někoho ve svém křesle a neustále vracet, je tu tolik vztah, co se děje. V průběhu času, můžete se s nimi na osobní úrovni.“

Zatím, že jsem zvýšil více než $ 1,000 v darech za pouhých 5 dní.

2. Little Girl dostane Manikúra z nemocničního personálu

Alyssa Le Shepard byl hospitalizován nejméně čtyřikrát v uplynulém roce v důsledku záchvatů.

Po zdravotní sestra jí pomohl dostat se pohodlně a požádal Alyssa kdyby potřeboval něco jiného, ​​odvětila: „Já potřebuji, aby mi nehty!“

Sestra požádala o dítě životní specialistu o požadavku, a dost brzy Alyssa začínal nový kabát třpytivé nehty.

„Bylo to tak sladké, protože Alyssa byl opravdu vyděšený, že je v nemocnici, a byl jsem opravdu ve stresu,“ řekl Alyssin maminka People . „Prostě šel ven jejich způsobu, jak dělají to opravdu zvláštní věc, která nebyla vůbec zapotřebí.“

3. 83-letý manžel učí make-up pro manželku

Když Mona Manahan začala ztratila zrak, když zjistila, že nedokáže aplikovat make-up tak, jak si přála. To je, když její manžel Des zapojoval.

Ačkoli on rychle zvedl základy, chtěl dozvědět více. Dvojice 56 letech začal dělat výlety do místního obchodu krásy tak Des mohl učit jiné techniky.

„Dostal lekci po lekci po lekci, a miloval každou minutu,“ říká Rosie O’Driscoll , make-up umělec, který mu pomohl ven. „Myslím, že mě raději udělat krok zpátky a nechat ho, ať si dělá, co chce dělat.“

A skutečně, po učení základy, Des vyvinula rutina, která je zaměřena na jeho manželky pocit její nejlepší.

„Mona a já se shodují na jedné věci,” méně je více,“řekl Des  BBC .

Jejich příběh skončil lov pozornost Mario Dedivanovic , Kim Kardashian je make-up umělce, který skončil vyzve je, aby hlavní třídě v Londýně.

Oni používají jejich každodenní rituál vzpomínat na jejich životy společně - ukázat, že je to mnohem více o vzhledu, ale o komunikaci porozumění a něha k sobě.

„Myslí si, že jsem krásná jako já,“ řekla Mona.

4. Kadeřnictví vytváří bezpečný prostor pro muslimské ženy

Některé muslimské ženy zvolit skromný životní styl a zdobí se s islámský oděv, který zakrývá vlasy a obličej. To může najít kosmetický salon trochu problém.

Ale Hstylze , Philadelphia oblast salon vlastněna renomované Instagram ovlivňovatel Hullema Reddick , cítí se jako doma.


Bez rizika mužů vstupujících do jejich prostor, muslimské ženy jsou zatím pohodlně sundat, co potřebují, aby si jejich krásu dál.

„Není nic horšího, jako muslimské ženy než člověk, který přichází do salonu a začíná prodávat CD nebo pošťák, který zůstane příliš dlouho,“ Aliya Khabir klient na Hstylze, řekl The Philadelphia Inquirer . „Aby bylo možné jít do salonu, kde si můžete odpočinout a mít soukromí je opravdu důležité.“

Bezpečnostní Hullema vytvořený v jejím prostoru je skutečně pohnula klienty.

„Musíte dělat věci, aby je povznést,“ řekl Reddick. „Jednou jsem měl paní … prostě uniknout pláč. Byla jako “Nevěděl jsem, že bych mohl vypadat tento krásný.“

5. Internet Rallye získat autistické Teen se péče o pleť, co potřebuje

Když sestra autistického teenager s těžkým akné požádal o pomoc na Skincare závislost  (SCA), populární subreddit věnovaný vše o péči o pleť, neměla očekávat, že převážnou část podpory Získala.

„Nejenže jsem dostat odpovědi od svého typického uživatele SCA, mnoho lidí na autistického spektra reagovali rodiče reagovali, a sourozenci jako já odpověděla. Moje rodina a já jsme byli tak dotkla ochota lidí pomáhat celkem cizinec,“řekl Callie Ross-Smith Yahoo životní styl .

Uživatelé Reddit zaplavila její příspěvek se všemi druhy tipů a triků, nakonec jí pomáhá rozvíjet rutinní pomoci její bratr získat jasnější kůži.

Samozřejmě, že je to něco víc, než jen čistou pleť.

„Můj konečný cíl opravdu z toho, když Alekovi jako člověk, je pro něj naučit trochu víc o tom, jak se o sebe postarat,“ řekl Ross-Smith. „Cítím se, jako když lidé vidí, že respektuje sám sebe, lidé ho budou respektovat.“

Krása je více než kůže hluboké.

Je to o vztazích, vzájemné důvěry a self-péče - neboť tyto inspirující příběhy krása jasně ukazují.

Máte svůj oblíbený příběh, který ukazuje transformační sílu vlastní péče? Dejte nám vědět na Facebook , Twitter nebo Instagram!