Publikováno 30 March 2017

Vše, co potřebujete vědět o prodlužování vlasů (ale jsou příliš bojí se zeptat)

L’Oreal Paris

Kdysi dávno, moje vlasy dostal nakrájíme na doslovný parmice. Poté, co sestupuje z psychické trauma, ponořil jsem prsty do získání prodlužování vlasů poprvé následujících důvodů: zoufalství.

Ukázalo se, že parmice byla dobrá věc, protože teď jsem major prodlužování vlasů nadšenec a self-prohlásil expert. Prodlužování vlasů dovolte mi mít vysokou hlasitost vlny I touží (moje vlasy jsou jemné a semi-rovný) kromě přidané délky. Bez rozšíření, mohl bych nikdy dosáhnout Victoria Secret anděl-hodné vlasy. S nimi jsem si komplimenty po celou dobu o tom, jak jsem šťastný mít dlouhé objemné vlny od lidí, kteří jsou moudřejší.

Pokud jste nikdy hrál si s faux vlasy, jste pravděpodobně zvědaví, jak rozšíření fungovat, když to stojí za to, a pokud budeme pravidelné non-celebrity může vytáhnout je pryč. Po pěti plus let v sobě celou řadu rozšíření, tady jsou mé tipy.

Všechny vaše různé vlasy Možnosti rozšíření (a jak dlouho trvají)

První věc, kterou byste se měli ptát se: „Mám problémy závazky?“ Prodlužování vlasů se dodávají ve dvou formách: dočasné a semi-permanentní. Bývalý můžete odebrat kdykoliv máte pocit, že, zatímco ti druhý trvá několik týdnů až měsíců.

Dočasné rozšíření zahrnují Clip-in nebo halogen (neviditelný čelenku s připojeným vlasy můžete uklouznout na), z nichž oba si můžete koupit a přidat sami. Pokud chcete, semi-permanentní prodloužení, na druhou stranu, musíte se dostat zadek do salonu (nemluvě mít hodin a spoustu peněz nazbyt).

Tape-in:

Vše, co se bojí Dotaz na prodlužování vlasů.  Páska na prodlužování vlasů.

Bellami

Tyto nastavitelné vlasy útky jsou aplikovány v blízkosti pokožky hlavy pomocí „sendvič“ z čirého nebo tónované lepicí páskou. Mají tendenci být pohodlné, přicházejí v různých délkách a odstínů a jsou relativně nenáročné na údržbu. Jedná se o můj osobní favorit, protože nikdy poškozené mé přirozené vlasy během vegetačního-outu. Poté, co byly odebrány s řešením na bázi oleje (olej rozpouští lepidlo), má skutečný vlasy zůstává na hlavě místo toho, aby vytrhl spolu s páskou. (Zní to bolestivé? To proto, že je.) Doba aplikace je zhruba za hodinu.

Životnost: 8-10 týdnů

Co to bude stát, abyste: $ 500 up

Šít-in:

Vše, co se bojí Dotaz na prodlužování vlasů.  Šít na prodlužování vlasů

Půvab

Tyto vlásenky jsou tkané nebo dokonce přilepen do pevně pletená, přírodních vlasů pomocí závitu. Také známý jako spřádá tento typ vlasů může být trochu nepříjemné a vyžadují pravidelnou údržbu (v salonu). Mohou být škodlivé pro vlasy, což způsobuje poškození při šité nebo lepené příliš blízko k pokožce hlavy. Mohou také zvýšení citlivosti na pokožce hlavy nebo způsobit křehkost. Proces aplikace obvykle trvá hodinu nebo dvě v salonu.

Životnost: 6-8 týdnů

Co to bude stát, abyste: $ 200 & up

Bonded:

Vše, co se bojí Dotaz na prodlužování vlasů.  Lepené Extensions.

jen Extensions

Rozšíření tohoto typu jsou použity přírodní vlasy s teplem nebo ultrazvukových vln. Mají tendenci být jednotlivé kusy vlasů s mikroskopické keratin smyčku, která je připojena k přirozeným vlasům. Ty vydrží nejdéle, ale jsou často známo, že poškození vlasů při odstraňování. Hororové příběhy holá místa a zlomené konce dojít, pokud jsou tyto typy použity nebo nesprávně udržovaný. Druhou nevýhodou je proces podávání žádosti může trvat několik hodin uvízl v salonu židli.

Životnost: 3-5 měsíce

Co to bude stát, abyste: $ 600 up

Takže to, co je můj vůbec nejoblíbenější, ptáte se? I LOVE pásky-inů. Platinum Seamless je můj go-to pro tuto metodu. Jsou lehké a pohodlné, což je dobrou volbou s mým aktivním životním stylem. Mohu cop, cop nebo při práci, nebo vyučování jógy dát do horní uzel nebo drdolu. Nejlepší ze všeho je, že nikdy způsobila škodu nebo poškození na mé přirozené vlasy. Jejich lepící gel přílohy jsou zbarvené do hlubokého bruneta, což je prakticky nezjistitelné v rámci svých přírodních pramenů.

Podle mého hříva člověka Ryan Nickulas na Vidov Salon v New Yorku, páska-iny mají tendenci pracovat pro téměř všechny typy vlasů a životního stylu; splétá a lepené vlasy mohou být těžší zvládnout, zvláště pokud vaše vlasy jsou náchylné k rozbití nebo snadno poškodit.

To ovšem neznamená, že by nikdo neměl dostat šít-in nebo vázané rozšíření (protože lidé dělají, a vypadají děsivý), ale ujistěte se, že jste pochopili své stinné stránky a časový závazek!

 Vše, co se bojí Dotaz na prodlužování vlasů.  Asijských vlasů.

My hříva před a po

Lidské vlasy je nejlepší

Oba dočasné a semi-permanentní rozšíření jsou k dispozici s syntetických a lidských vlasů. Ze zřejmých důvodů, lidské vlasy poskytuje přirozenější vzhled a dojem. „Virgin“ (nikdy zpracováno nebo barevný) vlasy, známý jako Remy vlasy, je považován za creme de la creme z umělé vlasy. Tento typ může být zvlněný, žehlit a tepelně stylu.

Syntetické vlasy mohou někdy být tepelně stylu, ale nemá tendenci držet nebo zachovat zvlnění také (pokud vůbec) jako lidský vlas. Navíc, některé syntetické typy hrozí tavení a / nebo poškození od tepla styling.

Říkám, když jste konfrontován s volbou, jít člověk!

Pořád Gotta sprchy (pramenů)

Nyní, když máte svůj sen vlasy, ujistěte se, že to tak i zůstane péčí o něj odpovídajícím způsobem. Můj denní režim obsahuje síran a chlorid sodný bez šampon, jako je to 10 lektvar 10 Miracle Repair šampon . Sůl (aka sodný) a / nebo sulfáty mohou být velmi sušení a oslabit rozšíření vazby.

Také se ujistěte, že udržet těžbu ropy nebo krémově kondicionéry nebo produkty na bázi od připojovacích oblastí, jako oleje, se rozpustí nebo ohrozit pevnost vazby. Když se kondici, vyhnout se pokožku hlavy a soustředit se pouze na polovině hřídele na koncích. Můžete použít šampon kolem upevňovacích oblastech, ale to opatrně!

Vyhýbat stylingové přípravky s alkoholem uvedena jako jedna z prvních a hlavních složek, které mohou být i katastrofální pro připoutání a velmi sušení na vlasy.

A konečně, pokud jste na pohádali baru, informujte svého stylista máte rozšíření! V opačném případě by mohly dráždit kecy z něj. A to může znít OCD, ale vždycky jsem přinést své vlastní produkty, abych mohl vyhnout rozšíření zabíjení ingredience.

Ne šetřit na Styling

Chcete-li prodloužit životnost vašeho rozšíření, zabránit zamotání než začnou! Tam jsou dvě věci, které dělám, aby se ujistil, moje vlasy se nezapne do hnízda krysy.

  1. Blow-suché vlasy vašeho ihned po sprchování, se soustředit na odstranění veškeré vody z připojovací oblasti. I mlha na lehké, ponechte-in kondicionér sprej, jako je to 10 Miracle Leave-In Conditioner, před sušením foukací zvýšit lesk a udržet konce hydratované.
  2. Pro odstranění uzlování, I i cop vlasy ve volné boční pony, než jsem spát na hedvábí povlaky na polštáře, které brání tření (a vrásky). I používat Mokrý štětec (protože to může být používáno na mokré nebo suché vlasy) nebo Tangle Teezer , aby poškození v šachu. Pomalu jsem kartáč přes vlasy v pohybu dolů k utěsnění pokožku.

 Jen Faux Tonight

Pokud výstřižek v nástavbách teploty po dobu noci ven, možná budete mít starosti o získání vystaveny (doslovně, jako někdo, kdo vidí vaše rozšíření vypadnutí nebo všimne klip sedí na pokožce hlavy). Zde je návod, jak zajistit se tak nestane.

Aplikovat rozšíření klip-in blízko k skalpu kolem týlní kosti (uprostřed zadní části hlavy). Umístěte dva kusy v řadě pod vaší aktuální vlasy, a pokud chcete, přidejte kousek těsně nad ušima pod bočními vrstvami na spáncích. Tajný trik: Použijte škádlivě kartáč vytvořit strukturu před použitím rozšíření. Tímto způsobem, kusy mají lepší šanci na udržení dát; poté, co jste v místě, vykartáčujte vaše skutečné vlasy na pokrytí klipy.

Takže, jsou rozšíření stojí čas a úsilí? Absolutně. Na tom není nic víc sexy, více posilující nebo důvěru posilující než čerstvou sadu dlouhých objemných, vypadají-at-mi vlnami. Doufám, že jsem tě cítit jistější o získání falešných zámků. Nyní, pokud jen mohu udělat totéž s umělé řasy …