Publikováno 22 June 2018

7 Stories šedivé vlasy, které by mohly pomoci zjistit, co dělat s Vašim

Pokaždé, když šedivé vlasy se objeví na mé koruně, přijdu o hovno.

OK, já nejsem tak dramatické, ale jsem serial Plucker. Až na několik málo viditelné šedé pahýlů sem a tam, tento přístup je zvládnutelný pro tuto chvíli ale není udržitelný. A já nejsem příliš zájem strávit zbytek svého života barvení mé kořeny.

Šedé vlasy
Highland Fashionista

Co se dá dělat, když šedé vlasy vkrádat a nakonec převzít?

Spousta lidí má komplikované vztahy s prošedivělými a stárnutí obecně. Někteří nosit ho jako odznak cti (což je skvělé!), A někteří by mohli uvažovat o upřednostňování jejich měsíční vlasy schůzku přes nouzové zubní ordinace, kterou jsem úplně pochopit, taky.

Takže jsem mluvil s sedm lidí slyšet jejich šedivé vlasy příběhy řídit svou cestu.

Od vyhýbat kulturní normy, aby se bát odmítnutí milenky, tady je to, co museli podělit o tom jít šedý.

Su-Jit , 33, dál šedá s Lupus

„Dostal jsem svůj první šedá při teplotě asi 23, když jsem začal skutečného života ‘- práce hon, skutečné práci, vyvažování postranní práci, pohybující se s mým brzy-k-být-ex. Myslel jsem, že to bylo stresem.

Jde o to, mám lupus, a tak vypadávání vlasů je velmi reálný strach. Víš, jak jsme všichni vrhnout ve sprše? [Během aktivní světlice, mohu ztratit] dvojité nebo trojité, že pokud umytí vlasů se rozumí držení tlusté kusy tom v mých rukou, a já si na okamžik pocit paniky doufat, že se to rovnoměrně. Je to děsivé.

Vždycky jsem měl krásné, silné, svěží vlasy, a to ‚nejlepší‘ v mé rodině, protože je to hluboké modročerný oproti na hnědé nebo červeno-černé. Kromě toho, že je plážový zvlněná přirozeně. Takže jsem skoro pocit, jako bych byl potrestán za mé ješitnosti, milovat mě po vlasech. Je tu pocit viny a pocit zasluhující ztrátu.

Lupus mě učinil ještě před [škubání šediny]! Způsob, jakým to vidím já, máme jen naše vlasy tak dlouho, bez ohledu na to, jaký typ vlasů se narodíme s. I ztratit dost ve sprše, v koupelně, na spaní, a lupus držet na každé drahých řetězce. Nechám vlasy mám, dokud budu moci už ne, díky!“

Lucy, 48, na tlaku vypadat obraz perfektní

„Asi před třemi lety jsem začal dělat henna lesky na barvu mé šedé. Jsem začal přibírat na váze po zotavuje ze záchvatu neuspořádané jídlo, takže možná jsem byl nevědomky bouří proti představě, že jsem byl ‚nechávat sám jít.‘ Různí lidé vyjádřil zklamání, že jsem byl ‚ne zůstat zdravý.‘ Ironií ovšem je, že já jsem zůstat zdravý, ale ne tenké. Takže myslím, že jsem se vyrovnávat tomto vnímání tím, že umožňuje moje vlasy šedivět.

Černé ženy jsou pod takovým tlakem, aby bylo obraz perfektní. Jsme kritizoval kdybychom nesplňují bílé standardy krásy, a poté kritizoval ještě přísněji, pokud nemůžeme dosáhnout ten výraz ‚přirozeně‘. Tak jsme si zesměšňován pro nošení paruk nebo rozšíření, ale když půjdeme přirozené, my posmívali za to taky. I skončit pocit, že ostatní černé ženy jsou nejlepšími soudci mého vzhledu (po mně, samozřejmě).“

Duaa , 30, na bouřit proti súdánským kosmetických ideálů

„Když jsem poprvé začal jít šedý 15, pomyslel jsem si:‚Co jsem udělal ve svém životě špatně, že si zaslouží to ?!‘ Je to genetická. Máma, také jako teenager, měl šedivé vlasy. Ona dostane její vlasy barvené, jako jednou za dva týdny. Měla by se naštvat skoro pokaždé, když uvidí moje vlasy, protože to vypadalo jako znamení mě není opravdu starat se o sebe a ne ve skutečnosti bytí vědom svých vlastních hřebelcovat zvyky.

Americká krása je obecně o tom, že subtilní - no-make-up make-up vzhled a objímat přirozené. Ale Súdánská krása je úplný opak. Musíte vypadat, že jste se snažili. Musíte se podívat dobře upravený, profesionální make-up musí být dokonalý vždycky. Někdo jako já, kdo je skutečně líní o svém přístupu k mému stylu nebo péči o vlasy - to opravdu střetává s mámou, mé tety a mé ženské bratranců ze Súdánu, protože jsou dokonalé. Oni se ujistěte, že jsou dokonalé, a to trvá hodiny, aby se dosáhlo, že před tím, než může dokonce jít kamkoliv.

Myslím, že v obecném přirozenosti je krásná. Čím jsem starší, tím víc jsem přijímat to, jak vypadám, a kdo jsem, a nemohu změnit. Víte Rogue z X-Men? [Má šedé vlasy] je něco podobného. Ne jako čistý, i když, protože mám kudrnaté vlasy. Je to v podstatě jeden pruh ve středu přední části vlasech. Můj šedivé vlasy prostě pořád vrací a vy bojujete předem prohraná bitva, pokud se snažíte jít proti tomu, co se s vámi děje přirozeně. Bývalo to připomínat negativních reakcí ostatních lidí v mé rodině. Ale teď jsem prostě všeobjímající. Líbí se mi to. Je to něco jako znamení vzpoury proti mé kulturní normy a to, co jsem vyrostl s.“

Shari , 43, o tom, co se stane, když si ujít barvu na vlasy schůzku

„Jdu [mé vlasy barevné jmenování] každých sedm až devět týdnů. Snažím se nikdy ujít schůzku, pokud něco důležitého přijde, stejně jako chirurgie nebo mámou pohřbu.

Loni v létě jsem měl mít zubní ordinaci dva týdny předtím, než třítýdenní dovolenou do Evropy, a oni měli jen jeden otvor - ve stejnou dobu jako mé vlasy jmenování. Nechtěl jsem, aby odložit operaci a být v bolestech na své cesty, ale také jsem nechtěl být šedé na fotografiích, že bych mít navždy. Jsem trochu stydí říct, že jsem musel přemýšlet o tom, ale já jsem si vybrat zubní ordinaci.

Moje záložní plán byl koupit semi-permanentní barvivo ve střednědobém Auburn. Myslel jsem, že by jednoduše vyprat a já bych vidět můj kadeřník, když jsem se vrátil. Za prvé, to nebylo středně kaštanové, bylo pastelka červená. [Druhé], 90 procent z něj vymyje v prvních 10 dnů. V době, kdy jsem viděl staré přátele v Londýně (naše poslední zastávka), moje vlasy měl slabý načervenalý odstín to nezahrnovalo některý z šedé. Málem jsem zvedl více barvivo, ale myslel jsem si, že byl pravděpodobně je příliš ješitný, protože náš čas byl omezen. 10 procent červená neustává, to muselo být pokryty, dokud vyrostl. A já jsem musel slíbit, můj kadeřník, že bych nikdy vzít svou barvu vlasů do svých vlastních rukou.

Můj 25-letý kadeřník barví vlasy šedá / stříbrná a je to krásné. Je to prostě není pro mě. Zábavný, stejně jako já mě soudit, nemám soudit ostatní ženy [za to, že šediny]. Dobré pro ně! Každý by měl být spokojeni s jejich vlastní vzhled. Doufám, že ano. Jsem s mým.“

Victoria , 32, o globálních dobrodružství pokrývající šedá

„Já jsem měl šedivé vlasy, protože mi bylo 17, a byl jsem ji barvení ve věku od 20. Je to něco, co vždycky trochu zvláštní a skoro trapné.

Většina mé kariéry pracuje v podivných oblastech světa, které nemají snadný přístup k renomovaných salonů. Pracoval jsem na dálku v konfliktních zónách - místa jako na západním břehu Jordánu, v Kosovu, Iráku a Jeruzalému. Měl jsem divný vlasy drama a katastrof, neboť každá kultura léčí vlasy trochu jinak. V Jordánsku, šel jsem na velmi efektní hotelovém salonu, že jsem si myslel bych mít dost vysoký porozumění angličtině tak, že bych mohl vysvětlit, co jsem chtěl. Chápali anglicky, ale prostě neměl poslouchat, co jsem chtěl. Jsou to vlastně obrátil můj vlasy oranžové a pak netrvalo barvivo off ze zadní části krku, takže můj krk byl obarvené na černo, moje vlasy byly obarvené oranžová a pak se snažili dělat semi-perm na mě. Přišel jsem vypadat jako oranžového pudl.

Za posledních šest měsíců, jsem si nechal narůst dlouhé vlasy, a začala jsem si všímat, jak neuvěřitelně šedé vlasy se stalo. Mám šedý o 50 procent, téměř bílé vlasy, a 50 procent Super tmavé černé vlasy. Ženy v mé rodině mají čistě bílá, opravdu krásné vlasy, a tak jsem si myslel, proč ne vidět, co se děje a nechat ho růst přirozeně nějakou dobu a uvidíme, jestli jsem opravdu líbí? Měl jsem v podstatě černé vlasy, ale já to dost výrazně odlehčená a dal tomu popela blond polevu tak, aby vše druh směsi v trochu lepší, a to není tak zřejmé, jak to roste ven. Jsem opravdu snaží zacházet s ní jako účes namísto politické volby .“

Raquel , 34, na učení vlastnit šedivé vlasy

„Před více než 10 lety, moje matka měla rakovinu prsu, a jedním z vedlejších účinků chemoterapie bylo, že přišla o všechny své vlasy. Ale to stalo znovu zcela nepoškozené a hedvábně lesklé, a to nádherné stříbrné barvě. Ona stále to tak v krátké plodiny, od té doby, a vypadá fantasticky. Lidé přestávají ji na ulici, aby ji pochválit na něm. Taky si myslím, protože její nemoci, má zdravější vztah k jejímu věku a stárnutí.

Já [cítí emocionální o tom jít šedá sám]! Část z nich je, protože … mám pocit, že jsem příliš mladý na to, mít šedé vlasy. A to nejen z hlediska věku, ale mám pocit, že jsem se nenaplnil dost, jak profesionálně, tak osobně, nebo dost cestoval nebo žil dost začít hledat, jako bych vstupu středního věku. Mám pocit, že je třeba gravitas táhnout šedé vlasy, a mám pocit, že nemají žádné gravitas. Mám pocit, že jsem stále nepořádek a přijít věci ven.

Píšu o módě, což je odvětví, které výhry mládí a krásu, a myslím, že podvědomě, že musí mít nějaký vliv na mě, bez ohledu na to, jak self-vědomý, že jsem.

[Když vidím jiné ženy všeobjímající šedivé vlasy], líbí se mi to a možná cítit trochu žárlit. Kéž bych se nestaral o tolik, nebo by mohly pěstovat nějaké pořádné chic s mými šedé kadeře.“

Alejandro , 40, na stříbrné lišky a stříbrné lišky

„Bylo mi 35, když jsem zjistila, že moje první šediny. Má první reakce byla, ‚NO NO NO NO NO noooo. Stárnu! Ale necítím se starý. Tak to nedává smysl.‘ Nebylo to něco, co jsem byl připraven řešit, zejména co se nedávno rozvedl chlapa. Bála jsem se ženy nebudou tak zájem o mě, jestli jsem měl šedivé vlasy.

Za prvé, já jen zdobené chloupky. Ale stále více a více objevil, takže jsem začal používat jen pro muže to zakrýt. setkal jsem se teď ženu nedlouho poté. Styděla jsem se přiznat, že jsem to dělal. Ale začal jsem si všiml, že takzvaný problém byl čím dál horší.

Tak jsem se rozhodl zjistit, její pohled na chlapy s šedými vlasy, na Burning Man, když jsme pocit zranitelné a čestný a laskavý k sobě navzájem. Trvalo mi dlouho, než se vyplivnout. Mluvil jsem o tom, že byla mladší než já, a jak bych zaznamenat změny v mém těle, když jsem byl starší, a jak jsem chtěl diskutovat o těchto otázkách s ní. Byla přesvědčená, že jsem rakovinu. Nakonec jsem řekl, že jsem našel šedivé vlasy a byl jsem přemýšlel, co bych měl dělat. Byla tak ulevilo, že je vše, co bylo, že se rozesmála a řekla: ‚Jen tak dál! Nezajímá mě. Lidi s šedivými vlasy jsou sexy!‘ Byl jsem šokován.

Myslím si, že ženy a muži jsou zacházeno odlišně pro jejich šedivé vlasy, ačkoli. Doufám, že se mýlím, ale myslím, že někteří lidé nenajdou šedé vlasy u žen být atraktivní a ženy cítí větší tlak barvit vlasy a vzdorovat stárnutí. Nemyslím si, že je to fér. Zjistil jsem ženy, které umožňují jejich vlasy šedivět neodolatelné a krásné.“