Publikováno 12 May 2013

Získat Cindy Crawford vysoušeč Ano, je to možné - make-up Madeover

Foto s laskavým svolením The Coveteur

Nevím jak vy, ale jsem vždy záviděl 90. tossled, sexy vlasy. I když si myslím, že bych mohl určitě rock velký vlasy, dávat sám opravdu dobrou ránu ven s vysoušečem vlasů někdy vypadá v blízkosti nemožné. Celebrity kadeřník George Gonzalez, majitel George salonu Chicagu nedávno navrhl kultovní krásy Cindy Crawford během své poslední návštěvy v Windy City. A kdo jiný než Cindy Crawford být příkladem toho, co opravdu skvělý sfouknout vypadá!  Pokud jde o vlasy, Chicago je známý pro udržení styly měkké a přirozené. Je to ‚holka od vedle‘ pocity, ale sexy. Přírodní krásy jako Cindy Crawford je dokonalým příkladem toho,“říká Gonzalez.

Níže George sdílí své tipy na to, jak si vytvořil svůj podpis pařba na Cindy.

1. S fénu nastaveným na střední nastavení tepla vzít přebytečnou vlhkost z mokrých sušení vlasů kadeře, dokud nejsou vlhké. Ujistěte se, že jemně prsty během tohoto procesu a bod trysky sušičky dolů k utěsnění každou kutikulu.

Tip: „Nejlepší způsob, jak se vyhnout kadeř je vyfoukat vlasy odshora dolů,“ prozrazuje Gonzalez. „Přímo do vlasů ke špičkám a vždy osušte kořenech asi 70% jako první. Pak si můžete ujistěte se, že ke kontrole konce s kartáčem nebo dokonce vyzkoušet pomocí rukou stisknout vysušené vlasy hladce.“

2. Dále rozdělit vlasy a pod do sekcí: horní, boky a zadní opuštění zátylku zóny volného ke stylu jako první.

Tip: Vytvořte si koktejl produkt kombinující dovolenou v kondicionér a volumizing pěnu.