Publikováno 16 May 2017

5 Next-Level složek, které vám udělám Přehodnotit Vegan kosmetiku

Credo Beauty

Veganství je dlouhodobě jedním velmi podezřelý životní volba. Tolik dotazy a připomínky: Ale jak se dostat vaše bílkovin? Snažíte se hladovět sebe? Zabijte mě, jestli se někdy žít bez sýra. A skeptici se nezastaví na kritizovat dietu, z nějakého důvodu, vegan péče o pleť je stále více či méně vnímána jako jakési Woo-Woo, hippie-dippie výklenek, že nikdy nebude tak účinný jako slathering na koktejly produktů ze syntetických a zvířecího složky.

Pravdou je, rostlinné bázi krása je důvěryhodně. Vezmi si to ode Cleopatra, jen asi každý kosmetický blogu venku šíří tvrzení o jejím milostném poměru s růžovou vodou a hlínou. Ať už je to pravda nebo ne, v úvahu, že péče o pleť značky jsou v současné době půjčovat mnoho z jejich revolučních ingrediencí z dávných kultur-z kurkumy, že to už zjasňovacího od hlavy až k patě v Indii po staletí nyní všudypřítomných olej z Maroka endemické arganového stromu. V těchto místech, ženy mají tradičně využit jejich připojení k zemi, aby kultivovat své kosmetické rituály, které skutečně fungují, a tyto složky byly předány z generace na generaci z nějakého důvodu. Kde jsme byli?

Po dlouhou dobu jsme si koupili na myšlence, že efektivní péče o pleť musí mít žádná omezení, pokud jde o přísady. Klademe velkou důvěru ve slovech „účinných složek“, což technicky se odkazuje na ty, které jsou považovány za farmakologicky účinné a jsou schváleny a regulovány Food and Drug Administration. Nicméně to neznamená, že všechno je jinak slabé omáčka. Většina úchyty na rostlinné bázi nevyžadují označování drog Fakta ale byly zkoumány a prověřeni vědců a celostní péče o pleť odborníků pro účinnost a bezpečnost. Zatímco seznam silných vegan-friendly ingrediencí je opravdu míle dlouhý, zde je pět nejnovější a největší, které by měly být na vašem radaru právě teď.

Calendula (měsíček) extrakt

Pro: anti-aging, ale také všechno!

Nalezeno v: Vinařství dcera botanické sérum

Slyšeli jste to stokrát teď: Retinol je dar z nebes, který řeší jen o nějakém problému s kůží, vrásek na pupínků. Bohužel, pro vegany, to je často odvozena z živočišných zdrojů. A protože transparentnost není vždy podávat s péče o pleť značky, původ příběh tohoto retinolu je často záhadou. Enter: karotenoidy. Jedná se o předchůdce retinolu a pocházejí z nejpestřejších vegetariáni, jako je kapusta, sladké brambory a mrkev. Podle Tina Hedges, zakladatele Loli krásy a dlouholetý inovační produkt expert na globální kosmetické značky (Estee Lauder, L’Oreal, LVMH), studie ukázaly, že lokální karotenoidy může chránit před volnými radikály infračerveným světlem indukované.

Udržovat zdravou pokožku a mladistvý, ona navrhne karotenoidů bohatých měsíček extrakt, známý usnadnit buněčné regenerace zmírnit ekzémy a dokonce zabránit akné s protizánětlivou, antimikrobiální a antiseptické vlastnosti. Vážně, přejít, retinol, tato elektrárna složka dělá vzhled v mnoha inovativních kosmetických elixírů. Hedges říká, že je to BIY (blend-it-yourself), hack pro to taky „Make séra infuzi v olivovém oleji se suchým měsíčku a před hydratační aplikovat ráno a večer“

Cassia angustifolia (aka senna)

Pro: vlhkosti získávání a udržování a anti-aging

Nalezeno v: AveSeena Essential Radiance Serum , Skin Perfection Botanická kyseliny hyaluronové

Kyselina hyaluronová je další multitasking péče o sešívání, že vegani by mohly přijít o protože se přirozeně nevyskytuje v rostlinách. To je obrovský průšvih, protože jeho schopnost přilákat a udržet vlhkost ( 1 gram může pojmout až šest litrů vody! ) A antioxidační vlastnosti jsou tím, co vláčnou-kožní sny jsou vyrobeny z. Zatímco některé značky dělat tout syntetický vegan-friendly kyselinu hyaluronovou, je botanická alternativní taky. Hedges říká: „Výpis z semene Cassia angustifolia (také známý jako senna), nativní rostliny v Indii, je bohatý na polysacharidy, které se objevují k napodobení kyselinu hyaluronovou. Při použití v lokální péči o pleť, tento extrakt přispívá ke zlepšení zadržování vlhkosti, podporuje pružnost a strukturu pokožky, snižuje zánět a pomáhá s trhlinami.“

Rhassoul jíl

Pro: Detoxikační

Nalezeno v: Kahina Dát krása antioxidantů masku , Root Science Reborn maska

Pokud jste jeden z těch lidí, kteří se dostane šílený vzrušení z mající nečistoty extrahované ze svých pórech, pak jste pravděpodobně žádným nováčkem bentonit nebo francouzské růžové hlíny. Ale co Rhassoul jíl? Tato pozemského složka pochází z pod pohoří Atlas z Maroka je bohatá na kůži-milující minerály jako oxid křemičitý, oxid železa, hořčíku, vápníku, draslíku a sodíku. Veganské kosmetický průmysl má poměrně nedávno začala bojovat za své hluboce detoxikační hrdinství-její negativní elektrony přitahují nečistoty a toxiny, které jsou pozitivně nabité. Maska s touto věcí a vaše tvář bude tak svěží a tak hladce a virtuální poreless-ství bude dát nový význam slovu Babyface.

modrý tansy

Pro: Minimalizace akné, zarudnutí a podráždění

Nalezeno v: Herbivore Modrá Tansy AHA + BHA resurfacing Clarity Maska a obličejové oleje Lapis

Něco modrého odstínu tohoto oleje dělá si myslíte, že jste stále něco zvláštního a, no, vy jste! Organická sloučenina nazývá azulen je to, co propůjčuje že podpis temně modré, a to také má protizánětlivé vlastnosti, které jsou dostatečně silné, aby bojovat i cystické a hormonální akné, zejména v kombinaci s bílou vrbové kůry (přirozený zdroj kyseliny salicylové). Býložravec Botanicals byl jeden z nejlepších na využití síly modrých vratič-dokonalých hodnocení jejich resurfacing Clarity Maska a obličejové oleje Lapis nelžou.

řasy extrakt

Pro: Ochrana a anti-aging

Nalezeno v: Osea Malibu Atmosphere Protection Cream , Kypris antioxidační Dew

Jen přemýšlet o obsahu charakter mořských řas má za sekundu. Je to navždy trvalé pěkně drsný podmínek-život vodní s výhradou neúnavných UV paprsky vždy pražit na něj. Nejen, že je to velmi vyvinuly řešení této epické stresem, ale z mořských řas je také jedním z nejdůležitějších životodárných zdrojů oceánu. Vaše pokožka potřebuje tuto jedinečnou sílu a výživu. Mořských řas je jedním z významných forem mořských řas, chlouba detoxikační chlorofyl a minerály a aminokyseliny a omega-3 mastných kyselin pro podporu hydratace a pružnost. Důvěře začlenění řas extrakt do vašich každodenních činností se vyplatí desetiletí od této chvíle.