Publikováno 18 April 2018

My First Botox Vyděsil mě, Teď I Love It a větší důvěru

První doba účet dostat injekci Botox. Vina oproti důvěry je skutečná věc.

Byl jsem asi 23, když jsem poprvé všiml, jemné linky se tvořil na mém čele. Všiml jsem si klikaté čáry na čelo, když jsem se podíval do zpětného zrcátka mého auta v domnění, že je to jen skvrna v mém založení. Kromě toho, že by se utřít.  

Tyto jemné záhyby mi nevadilo na prvním místě. vlastnil jsem zdravý „Stárnutí je přirozenou součástí života“ postoj - ale rok co rok, jsem zjistil, že při pohledu na ně každý den ve zpětném zrcátku, jako by byli nevzhledný růst každý zíral. Všiml jsem si, jak hluboko vrásky moje sestra byli (ona je o čtyři roky starší než já), a mě napadlo, jestli to budu já. Ale to, co bylo řešení?

Botox ?!

Jižní Kalifornie je známá jako země, kde rty injekce, plniva a plastická chirurgie daří. Nechtěl jsem, aby se stal jedním z statistik vířících volají z Los Angeles, jako jeden z vainest míst pro život, ale když je moje důvěra byl zfalšován, proč se s tím něco udělat?

To nebylo dokud jsem se otočil 27, když mé jemné linky vzal velkou nemovitost v mé mysli. My „růst“ se mi tak rozpačitý jsem začal ptát lidí, jestli byly při pohledu na čelo (odpověď byla vždy zmatený „ne“). Považoval jsem rány. Když jsem si uvědomil, jak nepříjemné třásně by bylo pro mě, začal jsem se ptát a nakonec zjistil, že několik mých přátel se snažil Botox.

Kupodivu to necítil víc uklidňující, ale spíše zklamáním. Kdy se Botox se stal něco, co dal do vašich 20s? Proč na tom záleží? Možná, že důvod, proč jsem byl tak zaměřen na mé tváři bylo proto, že všichni ostatní to předstírá. I oni měl drobné vrásky vyplňují jejich čela, a přesto jsem se cítil sám, protože jsem byl „skutečný.“ Je to tak?

Moje další otázka s Botox byl zklamat mou rodinu. Jak jsem se říct, že mé matce, která mě vychovala milovat svůj věk a jen otočením 50 jako „prostě báječný,“ že jsem byl s ohledem na Botox? Nebo ještě hůře, prošel s ním? Neměla ho a vypadala nádherně.

A jak bych říci svému příteli, že jsem se stal jedním z těch „SoCal“ holky se obrátil oči v sloup? Tyto otázky mě být odrazeni let. Do teď.

Tak jsem tady, 29 let - po mnoha letech nestarala následovala léta zcela pečující zatímco žije ve strachu - s právě kousla kulku dostat Botox poprvé v historii.

 

Botox ve vašich dvacátých letech je na vzestupu

Než jsem prošel s mou léčbu Botox jsem udělal nějaký výzkum.

Podle American Society of Plastic Surgeons 2017 přezkoumání, většina uživatelů botoxu se pohybuje mezi 40 a 54, které tvoří většinu více než sedm miliónů celkových injekci. Z tohoto odhadu, asi 20 procent je 55 a více let, dalších 20 procent jsou v jejich 30s a méně než 5 procent jsou v jejich 20s. Že stále znamená, že 20-somethings účet pro více než 100.000 lidí dostat Botox. A pokud jste se podívat na každý rok před, uvědomíte si, že statistiky vylezli.

Ale pokud Baby Boomers jsou po zvrátit příznaky stárnutí, co je v ní pro non-pomačkané nebo minimálně pomačkané Millennials a Gen Xers? Zeptal jsem své přátele, ptal jsem se sám sebe, čtu blogy, a odpověď je jednoduchá: mnoho z nás chtějí využít Botoxu, aby se zabránilo známky stárnutí. Jinými slovy, chceme ji zastavit v jeho stopách.

 

Botox virgin nebo botox poprvé
Getty

Co přesně je Botox?

Řečeno na rovinu, Botox je jedovatý lék podáte do obličeje. To je neurotoxin vyrobený z bakterie zvané Clostridium botulinum (také známý jako botulotoxin). Dodává se ve formě prášku, který certifikovaný odborník Botox ředí fyziologickým roztokem, aby byl roztok zbaven svých škodlivých schopností. Solný roztok také převádí prášku do tekutého stavu, což je „injekční.“

A jak to funguje?

To je možná největší otázka, kterou jsem měl, než se dostane vystřelilo vzhůru. Když se dostanete ve formě injekce, chemické blokuje nervové přenos v okolních svalů, které zmrazí plochu a udržuje vás od získávání čelo do výšky vrásek vyvolávající nebo svraštilo vaše obočí (ahoj 11 řádků!)

Moje zkušenost v Botox předsedkyně

 

Získání Botox poprvé je divný . Je toho názoru, něco jako jste zradil podstatu, ale když nemůžete zastavit při pohledu na čelo ve zpětném zrcátku, trochu zrada cítí mnohem více jako hodně ulevilo.

 

Kombucha a Botox
Botox a Kombucha jsou výherní combo./Getty

Nalezení správné medspa Bylo pro mě důležité. Jsem lázeňské holka skrz naskrz, takže to poslední, co jsem chtěl, bylo mé zkušenosti cítit lékařský (věděli jste, můžete si jej prostřednictvím svého gynekologa ?!), dosud znaky pro „levné injekcí botoxu“ na hlavní ulici cítil stejně jako bizarní. I nakonec zvolila osvětlují obličej a tělo baru , kde jsem podal kombucha na čepu při příjezdu, které jsem myslel, že je to nejlepší věc na světě.

Jít do zubaře podobný židli v malé a sterilní místnosti se dát mu větší zdravotní pocit, ale Naomi, má určený jehla inserter, byl jasný a temperamentní žena s velkou láskou k Botox.

Naomi se mi zvednout na čelo a brázdy mé čelo, aby na vědomí, kde jsem potřeboval moje injekce, zatímco já držel volantu zády ke stávajícím, velmi zjevné linky na čele. Cítil jsem zklamaný, když mě informoval, vám nemusí být vždy schopen zbavit toho, co už existuje, ale opakující se Botox pomůže udržet nové linky z tváření a ty starší z prohlubuje. Říkala, v průběhu času, ty otravné linky mohly vyhladit, jak jsem doufal, ale tam byly žádné záruky.

Samotný proces injektáže bylo docela bezbolestné. Nechala jsem si obočí microbladed, takže když mě Naomi řekla bych se vstřikováním malou jehlu do čela znovu a znovu v různých místech, jsem nebyl příliš starosti. Bolest řekla bych mohl cítit to opravdu jen nepohodlí - malé špetky jsem neměl náraz z mého sedadla nad.

I nakonec dostal 20 jednotek, rozdělena mezi mým čelem a mé čelo, a opustil lázně s malými červenými tečkami na tváři. Z konzultací s postupem a vyšla ze dveří, to bylo rychlé, profesionální a velmi pohodlné. A to trvalo pouhých 20 minut.

Co se stalo po Botox: příjemných překvapení & Secrets

Čekání na botox do práce Bylo to jako dívat lak suchý. Zaměřil jsem se na čele ještě větší ve zpětném zrcátku, než kdy předtím. První věc, kterou jsem si všiml? Po třech dnech jsem měl nápadně silkier kůži. Moje čelo rovný-up zářící . Po dělá nějaký výzkum, jsem se dozvěděl, že Botox nejen ovlivňuje obličeje exprese svaly, ale také vlasu, vlasový folikul a olej žlázy. Výsledkem je, že zářivý vzhled jsem se zamiloval okamžitě.

Pokud jde o vrásky, to bylo docela těžké říct, kdy vyhladí, ale oni byli většinou neviditelné o měsíc později. Mám velké naděje, že bude pryč s větrem po dalším zpracování, které je obvykle zapotřebí každé čtyři měsíce na pořádnou cenu asi 385 $.

Jít do toho, já jsem řekl pár kamarádek, které už bylo dostat Botox na svém čele nábožensky po dobu několika let. Dali mi očekávaný „nemáte opravdu potřebují, ale budete milovat“ odpověď, která přišla od přítele v ní 20s, další v její 30s a třetí v ní 40s. Je dobré vědět, že vaši přátelé, že vaše čelo je horko a všechno, ale to se mi to rozmyslím. 

Neřekl jsem svou rodinu, nebo kluka před výkonem, protože jsem nechtěl, aby se rozmluvil.

Hned po zákroku jsem nemohl přestat mluvit o tom, jak zmrazené můj obličej cítil. Napadlo mě, jestli ten pocit nikdy nezmizí. Můj Botox posádka mi vysmál. „Samozřejmě, že půjde pryč!“ Oni uklidnil. Ale to je místo, kde má Botox diskuse začala a skončila.

Jak píšu to, že jsou to dva měsíce, co jsem obdržel postup Botox. Zpočátku jsem opakovaně považován říká můj přítel, ale neudělal nic jiného, ​​než kompliment, jak hladký a zářivý moje pleť vypadala v tomto prvním měsíci. Jsem neměl pocit, že má rozhovor, ani s ním vztek pro probírat s mou oh-so přirozenou vizáží.

Když jsem šel na návštěvu mé rodině, jsem si myslel bych praskla s pravdou, ale nemohl jsem Zdá se, že vypořádat se s následky.

Vidět, jak volně mí Botoxed přátelé si o tom promluvit se mi, že bych se pravděpodobně stane více nesmlouvavé pokud jde o čas.

A zatímco já se cítím divně nesdílejí zprávy s lidmi, které mám rád nejvíce, já jsem také jen vychutnává v tomto okamžiku důvěry. Moje čelo vypadá zatraceně dobře.

 

Miluji způsob, jakým má pleť vypadá holé tváří v tvář nebo skutečnost, že trochu nadace, která nemá žádné praskliny usadit se v teď! Už jsem zvědavý, jestli se někdo díval na mé vrásky (duh, jsou pryč) a nemám dát hodně myslel, když mě můj přítel říká, moje pleť vypadá mladě.

Také jsem si uvědomil, nemusíte nikomu dluží vysvětlení o svých možností péče o pleť, a že pokud se něco cítíte dobře, tak to udělej. Botox udělali pro mě. Po mnoha letech cítil opravdu nejistá o svém čele, Botox mi dal PEP v mém kroku jsem potřeboval. A není špatný pocit o tom.