Publikováno 1 December 2018

Korean Beauty přebírá vaši krásu kabinetu (a tady je proč)

Marie Claire Korea

Někdy, proč čítače na Sephora jsou zásobené s esencemi, list masky a krémy abecedy? Existuje několik důvodů:

Za prvé, korejské ženy mají šíleně vysoké standardy pro své tváře. Dalo by si toho všiml již sledují záložní tanečníků v „Gangnam Style“, nebo olympijské krasobruslení zlatá medailistka Yuna Kim, nebo jen o nějaké náhodné korejského civilistu v metru. Korejské ženy mají nulovou póry (a rozhodně žádné černé tečky), nula vrásky, nulové prohýbání a nulovou tuposti. Tam je jen iluze, že vysoce prestižní bezchybný lesk. Filtr tvář.

A to bylo tímto způsobem po dlouhou dobu. Zatímco vy may’ve byl o BB krém Dr. Jart + ’s rozdmýchal zpět v roce 2011, byly korejské ženy byly zdokonalili své kůži, protože byli dospívající. Nejen, že je běžné, Korejky, aby se učil být pečlivě o jejich kůži od mladého věku, bude průměrný Korean dospělý zásobit na deset až patnáct kusů pro jejich každodenní rituály a strávit nejméně dvacet „Mississippi“ S pečlivě masírovat své čelit, neboť čistí. Dokonce i korejské muži jsou do něj: tráví více peněz na péči o pleť, než muži z kterékoli jiné země. Dokonce i já, korejský-americký zvýšen korejské ženy, byl předán celý režim - čistící prostředek, toner, podstata, sérum, krém, maska ​​a peeling - když mi bylo třináct. (Myslím, že si myslel, že oční krém může počkat.)

Nazvěme to marnost nebo extrémní image-vědomí, ale potřeby korejských žen řízený inovace a hospodářskou soutěž mezi korejskými kosmetických značek, přesvědčivé jim pony Zvýšení investic do výzkumu a vývoje s cílem uspokojit své velmi dobře informované zákazníky. Podle zprávy„Korean Inovace v kráse,“ podle Fung Global Retail & Technology, velebný standardy průměrné korejské ženy vytvořila „ideální platformou pro kosmetické značky vytvořit a otestovat své inovace, včetně výživy, přísady, výrobních procesů a obalů.“ jinými slovy, vášeň korejské dámské pro péči o pleť je to, co paliva všechny pokroky vidíte nikde jinde na světě. Takže pokud jste zvědaví, proč všechny hypermoderní „blázen“ věci vychází z Koreje (např včelího jedu, hlemýžď ​​sliz, hvězdice, velbloudí mléko), teď už vím proč. A to je také důvod, proč korejské produkty jsou právě to podivínský dobro.

A je tu důvod, proč K-krása spočívá především péče o pleť na rozdíl od kosmetiky: Korejci věří, perfektní pleť je nejdůležitější „make-up“, můžete mít. Dokonce i kosmetické objevy, jako abecedy krémy a polštáře kompaktů (s anti-aging surovin a SPF), jsou formulovány tak, aby poskytovat péči o pleť výhody jako první ; Pokrytí je téměř nápad. Plus, Korejci chtěli jejich makeup minimální tak jako tak. Místo toho, aby hromadí na Smokey oči a černé oční linky vytvořit iluzi větších očí, budou používat víčka pásku transformovat monolids do dvojitých záhybů (tzv ssangkapul). Myslete na K-krásy jako úplný opak klauna kontur .

A konečně, je tu korejská vláda. Po splnění požadavků místních zákazníků, kosmetické společnosti začaly oční jiných zemích, například v Číně a Americe, a korejská vláda začala podporovat jejich úsilí. Ve skutečnosti, podle NYmag.com Vláda dává velké daňové úlevy společnostem, které výhradně vyvážet své výrobky. Wishtrend, například, je korejská společnost, která prodává pouze do Ameriky, tak platí nulové daně. A dostat toto: Vláda má také speciální fond na pomoc společnostem řešit právní záležitosti zámoří. Starají se natolik, že Korea se stává krása hlavním městem na světě. To jsou jen dva příklady, proč je tolik pobídkou pro korejské kosmetické značky se dostat do speciálního rohu Sephora je.

Naštěstí K-krása není trik, takže můžete pokračovat zásobit. A pokud si nejste zájem o koupi patnáct výrobků, jako korejský-Američan mohu využít této příležitosti a vyzývám, abyste vyzkoušet podstatě liquidy věci, které není zrovna toneru nebo hydratační, ale něco mezi tím? Moje máma je 70 let a vypadá lépe než většina mých přátel a ona říká, že to je ten každý výrobek musí použít jinak.

Uhni, Francie. Korea je nová krása boss ve městě.

** Hej, Sephora, váš oddíl K-Beauty zahrnuje Tatcha a Shiseido, které jsou rozhodně není korejský. Chci pomoci zastavit homogenizaci Asiatů?

Tento článek byl původně publikován 24.dubna 2017.