Publikováno 20 February 2018

Jsou tyto drahé masky Vegan tvář stojí za to? Vyšetřování

@nothaute

S $ 5 list masky spousta, měli byste investovat do těchto veganských obličejové masky?

Jako vegan, jsem hardcore nadšenec pro péči o pleť z přírodních ingrediencí. To znamená, že jsem úplně pochopit, proč la Mer a Ole Henriksen Diehards nadále poskytovat kůže rostlinné bázi jedno boční oční tam je tolik had olej tam, přátelům. Moje myšlení je, jestli formule nepotřebuje dlouhý seznam chemických látek, aby byly účinné, tak proč ne přeskočit syntetické?

Vdala jsem se minulý rok, tak jsem se rozhodl, že nastal čas, aby se zavázaly k vyhrazené maskovací rutiny. Nakonec jsem si vybral tři vegetariánské masky pro jejich unikátnímu složení a formulací. (Ano, jsem vždy číst etikety a jsem stále na pozoru před silnými péče o pleť složky, které pocházejí z přírody .)

I mívají combo pleť náchylnou k hormonální breakouts, takže mám nějaké jizvy a pigmentace, že jsem navždy se snaží oživit. Také jsem si všiml, moje pleť není tak baculatá, jak to bylo (narážka, že jeden zvukový efekt z Psycho ). Srdce mi chce, co chce: mladistvý, zářící pleť. Mohl by ideální vegan obličejová maska dát mi to? Spoiler alert: Měla jsem na minimum make-up na svatbu jako důsledek mé maskovací rutiny.

Vegan Mask Face # 1: Glow Filter

Kypris Glow Čarovný nápoj vegan obličejová maskaKypris Glow Čarovný nápoj ($ 88)

Kromě znít jako snapchat filtr ve sklenici, její název-Glow Čarovný nápoj-even znamená „kouzelný lektvar.“ Exotické přísady jako granátové jablko dřeně enzymy stimulovat buněčnou obnovu, mořská fenyklu kmenové buňky a mořské řasy na kypré, rozjasní a zjemňují pokožku, a stříbrné ucho houba pro velkou dávkou hydratace rozhodně znělo slibně.

Myslím, že to rosolovitá maska ​​je dostatečně jemný, aby pro všechny typy pleti, ale směry říci nechte jej pouhých 5 minut, pokud máte citlivou pokožku. Nechal jsem to na dobu 20, a byla to láska na první pohled, když umyl jsem se ho odhalit měkčí, hladší a vibrující pleť. To stačilo, abych se rozhodnou dát konečnou odpovědnost prepping svou kůži na můj svatební den. Chtěl jsem být schopni se dostat pryč s nošením tak málo make-up, jak je to možné, protože jsem chtěla svého manžela-k-být vidět skutečnou mě a ne glammed-up cizinec nikdy předtím neviděl.

Pro příští dva týdny maska ​​se stal každý, druhý den rituál. Nebýt pro speciální příležitosti, bych byl více konzervativní, protože je to téměř stejně drahé jako obal vypadá. Od svatby době jsem byl pohodlnější nošení jen tónovaná hydratační a korektor-a červenat a obočí gel a řasenku a na rty odstín, protože, no tak, pořád záleželo fotografiích. Bez výčitek!

Vegan maska ​​# 2: Sea Star

Kapitán Blankenship Mermaid Detox Vegan maska

Kapitán Blankenship Mermaid Detox Vegan Mask ($ 30)

Jen proto, že jsem sledovat veganské způsob života neznamená, že jsem vše o jídle řasy a spirulina! Je pravda, že jsem si druhou druh zvracení. Ale budu slather tyto složky ve jménu dobré kůži? Jistý (i když nebude líbit).

Jakmile jsem otevřel lahvičku, doufal jsem, že by neměl být tak velký, protože ylang ylang, bergamot a levandule silice neudělal moc maskovat silnou řas zápach. Ale hej, to je, jak víte, tohle je aktivní, což je důvod, proč citlivé typy pleti by se pravděpodobně dávat pozor, s tímhle taky. (A pokud máte suchou pleť, určitě hydratuje okamžitě po jakémkoliv detoxikační masku).

Je tu tolik dobroty tady: detoxikaci a vyjasnění mořských řas prášky, protizánětlivý matcha, akné-bojování kopřiva prášek a kůži-zpevňující francouzský zelený jíl.

sypané I o ½ lžičky prášku do dlaně a přidá rovný díl vody, potom se smísí se s rukama do pasty a aplikuje ji na tváři. Po pěti minutách vypadá jako Swamp Thing, Umyl jsem ho a moje pleť byla baculatá a zářící. Dang. Když jsem se probudila další den-záři. Rozhodně to udržet v rotaci i když to znamená, že bude muset vypořádat s ne-my-oblíbenou vůní jednou nebo dvakrát týdně.

Vegan maska ​​# 3: The Game Changer

Goop peeling Instant Facial Masque - Vegan maskaGoop by Juice Beauty Exfoliační Instant Facial ($ 125)

Nejlepší. Obličejová maska. Vůbec. Stejně jako já jsem miloval všechny výše uvedené, Gwyneth Paltrow je svatý grál-mask snila s Juice krása je všechno. (Sedli jsme si s Karen Behnke, džus Beauty zakladatel a věří, že humbuk.) Chápu, proč GP porušuje pravidla a používá každý den namísto navrhovaných dvakrát až třikrát týdně, Nemohl jsem se dočkat, aby to v každém okamžiku , Je to jediný produkt, jaký jsem kdy používal to mi opravdu dává leštěný dětskou pokožku.

Jeho přírodní BHA a AHA a rostlinného původu celulózové kuličky oloupat jako žádná jiná. Někteří lidé tvrdili, že zjasňující citrusové ingredience hořet a způsobit zarudnutí, takže mějte se na pozoru, pokud máte citlivou pokožku. Pro mě to nebyl problém.

Nechal jsem to na jen na jednu minutu na začátek a nakonec absolvoval na maximální tři minuty, a všechno bylo v pořádku. Lepší než v pořádku. Přál jsem nikdy žít bez tohoto zázračného masky, ale budu muset vynechat platby studentské půjčky na doplnění, jakmile je to pryč. Budu vychutnával tu poslední kapku.

Na konci, všechny tři veganská obličejové masky splnila své sliby, ale nikdo maska ​​to všechno někdy skutečně dělá. Záře Čarovný nápoj může být k ničemu, pokud moje kůže je v zoufalé potřebě detox, a to je místo, kde Mermaid Mask přichází dovnitř. A Goop Instant Facial nikdy nemůže být každý den požitek, protože nejsem tak odvážná jako GP.

Ale díky tomuto experimentu jsem teď sériové maskující střídavě několik různých masek alespoň každý druhý den, když jsem byl dobrý. Nebudu lhát, moje pleť hra je těsnější než kdy jindy.