Publikováno 4 November 2016

Zjistěte, jak při přechodu ze dne na noc Makeup Fast

Když temnota padá rychleji na konci letního, někdy i večerní plány dostat naražený až příliš.

Pokud se chystáte rovnou z práce na happy hour nebo Date Night, tady je návod, jak se dostat více smyslný, dramatický vzhled rychle - přímo v kanceláři koupelně.

Popořádku: Kolem této roční době, sezónní pokles teploty může pražit kůži, což vede nejen k jednotvárnosti, ale může také zesílit olejnatost jako kůže kompenzuje zůstat hydratovaná. To není dobrý vzhled přijít 5. hodinou! Budete potřebovat další vrstvu hydratační krém (nebo těžší vzorec celkem) každé ráno, aby pleť optimálně hydratovaná a zářivá po celý den.

Skladovat tyto náležitosti ve vašem on-the-go kosmetický pytel nebo zásuvku kancelářský stůl, aby se vaše ze dne na noc makeup přechod hračkou:

Quittin’ čas? Jsi jen pět kroků od bezchybné noční vzhled.

kontrola 1. Shine

Co se týče korekce pleti jde, olej blotting listy jsou všechno! Vážně, osvěžit svou tvář takhle , a nemusíte se zabývat potenciální cakiness prášku. Víte, jak to chodí: Stačí stisknout listu proti svým lesklými skvrnami absorbovat přebytečnou mastnotu a nechat za sebou čistou, matnou pleť.  

Naštěstí olej blotting listy v těchto dnech nemají také zvedněte make-up. Pokud máte pocit, že máte nějaké zarudnutí, který byl odkryt oleji dnešního dne, jemně (klíčové slovo: jemně) znovu korektor nebo nadace pouze v oblastech, které potřebují trochu zamaskovat. A pokud dotyčná budete vypadat matný nebo bytu tím, stačí se přesunout na další krok!

2. Rozjasněte s balzám

Získat zářící jemně poplácal na nějaké balzám. Ale můžete to udělat jen s jakýmkoliv balzámem. Náš šéfredaktor Kim Do (který je také celebrity maskérka) doporučuje Bobbi Brown Extra balzám . „Je to instantní kouzla a obnovuje zářivost do kůže, znovu!“ Řekla blouzní. „Teplý balzám mezi dlaněmi svých rukou. Press-nedělej rub-produkt na čele, tvářích nebo kdekoliv vaše pleť potřebuje revitalizaci.“A ano, můžete jej použít více než základ. Jen ujistěte se, že si umýt ruce jako první. (Víme, že je klávesnice číhá s Zit bakterií způsobujících!)

3. Klepněte na své oči

Stavět na denní oční linky tím, že zahustí čáry na horní linie řas. Nebo si můžete zajít na klasické kočičího oka! Nebojte se - nemusíte usměrňovat své vnitřní Pati Dubroff jak sedíte uvnitř vaší kabiny krčil přes svůj kompaktní. Soustředit jen na vnějších částech víčkách tím, že rozšiřuje svou vložky kolem vnějšího koutku oka a ukázal směrem k vaše obočí tipů, aby vaše Peepers okamžitý výtah.

Přidat nový kabát řasenky vašich nejlepších řasy a pro extra pop, lehce naneste řasenku na svých spodních řas špičkou hůlky.

4. Rychlé obrys

Trochu definice je ideální pro večer, protože to může vás vypadat uhlazenější. Matte bronzer je váš nejlepší přítel, pokud chcete, aby se dosáhlo jemné kontury, aniž by na plný Kardashian. Vyhnout bronzery s příliš jiskru, které mají více zvýrazňující účinek-, že je to opak toho, co chcete.

Použití úhlové obrysu kartáč, platí bronzer diagonálně pod lícní kosti směrem chrámech, po stranách nosu a pod bradou a podél čelisti. Ujistěte se, že míchat, míchat, míchat každý krok na cestě.

5. Jdi tučně (rty)

Bude jeden nebo dva odstíny tmavší na rty v noci můžete přidat hlavní drama. Pokud jste již na sobě rtěnku, hladký trochu kokosového oleje do vašeho kisser a otřít barvu pryč s tkání. (Bonus:. Je to super hydratační, taky)

Letos na podzim budeme milovat některé z 90. let inspirovaný Rtěnka trendy: červeno-hnědé nebo černé třešeň , někdo? Jen klouzat ji a budete tak připraveni, ať už se chystáte na večeři zlatou svíčkách nebo protancovat celou noc pod blikajícími blesky.