Publikováno 24 August 2016

Práce Pati Dubroff, Charlize Theron je maskérka

V útlém věku 10, ona začala hrát s make-up, aplikovat ji na rodinné příslušníky a přátele. Pati Dubroff pokračoval pomáhat Bobbi Brown na New York Fashion Week v 80. letech a stal Francois Nars’ Hlavní asistent přibližně ve stejnou dobu. Ona vystoupila k řadám Hollywoodu glam družstva, aby se stal jedním z IT vizážistů pro IT dívky. Její klient seznam je kdo má koho glamazons, jako Rosie Huntington-Whiteley, Margot Robbie, Natalie Portman, Gisele Bünchen , mezi ostatními. Máte představu.

Její dlouholetý klient, Charlize Theron, ji požádal, aby práci na  The Huntsman: zimní válka,  kde hrála královny Ravenna, který označil pati první celovečerní filmový projekt. (A osvěžující připomínkou:. Tu poprvé za všechno, dokonce i ostřílených veteránů) Ačkoliv je svět je její ústřice, Dubroff své umění většinou zdobí časopisu kryty , reklamní kampaně a červeném koberci , všechny koncerty, které vyžadují méně času pryč od své rodiny, než filmu a televizní projekty.

Za ta léta, Pati a Charlize vyvinuli spolupráce vztah; trust byl kultivovaný a to jim umožnilo vytvořit mnoho okouzlující make-up hledá The Huntsman (uvažovat o nich jako krásný redakční make-up vypadá na velké obrazovce). Pati není cizí moc make-upu, ale pro tento konkrétní projekt, který síla stala se dramaticky zvýšilo jako královna Ravenna stala se více a více zla. Dokonce i prodloužení tmavě hnědý stín z očí zaniknout na efekt-dělá Theron tváře nos vytvářet háčku objevují hrozivější.

Foto s laskavým svolením, Patrick Demarchelier pro Vogue

 

Před fotografováním jednu konkrétní scény, Charlize měl sen, že královna Ravenna měl zlaté vločky na očích. Pati rychle získat zlaté vločky z jiného oddělení na place (zakoupené z nabídky obchodu umění) a odborně zajištěn vločky kolem Charlize očí s Lucasova Paw Paw masti a Homeoplasmine balzám , který také vytváří jemný lesknoucí efekt. Dubroff říká, že viděl make-up konzultace, které se snaží napodobit tento pohled s použitím oko řas lepidlo místo, ze kterého ona nesouhlasí, všímat si „to je příliš těžký a hustý“. Toto zdánlivě bezvýznamné pohled je to, co odděluje toaletní královny z princezen.

Vidíte výše uvedený zlaté regal make-up make-up tutorial od Pati zde:

Stejně jako většina z nás, Pati je posedlý s dobrou pleť. Pro své klienty, bude se přípravka pokožku Bioderma a někdy používá Biocellulose regenerační list masku , pokud je to nutné. Dále přichází žádost o bohaté hydratační na vysokých místech na obličeji, jako jsou lícní kosti při zachování zbytek obličeje lehce hydratovaná -nebo i na matnou stranou k zajištění aplikace make-up vydrží déle. Dokonce i geneticky nadaný vyžadují práci pro své okouzlující herní tváří, takže její tajný recept je strávit asi 20 minut na kůži míšení různých concealers a nadací v několika barvách s kartáči , prsty a houby . Klíčem k úspěchu je, aby se pleť bezchybné a make-up nezjistitelné.

Doma, ona je také náboženské o její vlastní péče o pleť režimu a má koupelnu vybuchuje kosmetických výrobků to dokázat. Je pravda, že se nenosí tolik make-up, protože ona je tak zaneprázdněn, a říká, že její klienti mohou najít to odrazuje, když umělec přichází v na celý obličej make-upu. Všimněte si, pokud máte nějaké ambice na pomoc Pati: uložit své kočičí oči Gno.

Chcete-li zjistit rozsah make-upu vypadá vytvořený Pati pro Charlize Theron, podívejte se lovec: zimní válka , která je nyní k dispozici na DVD a Blue-Ray a zahrnuje outtakes a behind-the-scenes záběry.