Publikováno 15 March 2018

Rád bych, aby vypadal jako lesklejší Girl - ale nemyslím si,

Podle lesklejší, „Skin první, make-up na druhém místě.“ Ale já mám rosacea …

Pokud jste si zakoupili make-up nebo péči o pleť od lesklejší nebo IT Cosmetics, které jste učinil prohlášení o druhu krásy spotřebitele jste. Krása trh je nasycen značkami stravování pro všechny druhy věkových skupin, potřeb pro péči o pleť, obalových preferencím, rozpočty a osobností. Tak to dává smysl, že značky se rozhodnete nad všechny ostatní jsou vázány říci něco o sobě.

Máte-li i projíždějící zájem o krásu, je pravděpodobné, že jste slyšeli o lesklejší a svým minimalistickým, přirozený přístup ke kráse. (Jejich motto je „Skin první, make-up na druhém místě.“) Od svého uvedení na trh roku 2014 ze strany IntoTheGloss.com zakladatel Emily Weiss, značka přijal krásu svět útokem s jeho relativně prostých kosmetické výrobky oblékat veselejší názvy jako „Balm dotcom“ a „Boy obočí“ všichni který slibují, aby se vám vypadat jako jemně rozšířené verzi sebe sama.

 

Lesklejší Boy obočí

 

Boy obočí ($ 16)

 

 

 

Lesklejší Balm Dotcom

Balzám Dotcom ($ 12)

 

Ale už jste někdy cítil trochu vynechal listování lesklejší boku, cool-girl au zemního Instagram?

 

Instagram lesklejší

lesklejší

 

Roztok noha (IT), růžovky, pupínků a zarudnutí.

I (a Hádám, mnoho dalších žen s vážnějšími otázkami kožních než příležitostné zit) se cítí vyloučeni z jejich minimalistický krásy vyprávění. Ano, já dychtit schopnost opustit svou kůži holé a dodává jen orosený kontakt s zvýrazňovač nebo červenat, ale nikdy bych být schopen dosáhnout efektu vylíčený na lesklejší modelů. Mám růžovky. Moje kůže je prostě příliš skvrnitý, a zakrýt zarudnutí, že stříkance můj obličej cítím jistější a krásná.

Takže, i přes mé lásce lesklejší je třpytivé millennial-růžovém balení a zbožňování v podstatě každý na svém IG krmiva, Obracím se k IT Cosmetics vyrovnat mé pleti, pomocí jejich krém Bye Bye zarudnutí a Bye Bye Lines Foundation .

Bye Bye Zarudnutí Cream ($ 32) 

 

 

Bye Bye Lines Foundation ($ 38)

 

IT Cosmetics (dále jen „IT“ je zkratka pro inovativní technologie) byla založena v roce 2008 bývalým zprávami ukotvit Jamie Kern Lima , když se snažil najít make-up, který by obstát před drsné světla a HD kamer. IT rychle střílel na popularitě na QVC. Pokud lesklejší je populární mezi orosený tváří 20-něco i mimo službu modely (včetně celebrit, jako Karlie Kloss a Lucy Hale), IT Cosmetics je milovaný mezi vizážistů a žen, kteří hledají řešení pro vysoce viditelné kožní problémy, jako jsou akné, Jejich spotřebitelé nejsou hledá většinou naprostou nadace nebo Rosewater obličeje mlhy, tak pěkný jako ty možnosti znít teoreticky. Ne, ženy, kteří si kupují kosmetiku chtít základ plné krytí a korektor, který jim pomůže minimalizovat tmavé pod očima kruhy nebo akné nebo rajčatová zarudnutí, plus tónovaná prášek ji nastavit, a pak některé těžké krémy, které slibují boj proti zarudnutí a linky po vzletu vše, co make-up a jít spát.

 

Instagram It Cosmetics

It Cosmetics

Oba kosmetické tábory a jejich sociální média rozděluje.

Stejným způsobem, že lidé dělat předpoklady o vás založené na tom, zda jste fanoušek country hudby ve srovnání s klasickou milovníky hudby, mám určitý obraz v mé hlavě, co je lesklejší ultrafan je jako na rozdíl od loajalistu IT Cosmetics.

 

Pro mě jsou tyto dvě značky představují dva opačné strany spektra, které milovníci krásy a spotřebitelé se zdají být rozděleny do teď.

Například: pokud jste lesklejší holka, jsem si představit, že jste o něco mladší a do jemné, přirozeně vypadající, bez námahy (nebo alespoň zdánlivě bez námahy) krásy. Vidím, pihy a Pouty, super-lesklé rty. Trávíte hodně času zkoumáním a vyzkoušet nejnovější, nejmódnější nabídku péče o pleť při pití La Croix. Dáváte přednost Instagram přes Facebook, kterou jste ochotni jít make-free, a vy jste do značek jako reformace, RMS, Catbird a Diptyque.

Pokud jste hardcore IT Cosmetics ventilátor, řekl bych, že vás baví nosit celý obličej make-up každý den, a máte rádi experimentují s odvážnými barevnými make-up vypadá jako živý (narůžovělé nebo sirény červené rtěnky). Trávíte hodně času sledováním YouTube kosmetické vloggers prokázat konturování, rádi procházení Facebook a Pinterest se sklenkou vína, a budete pravděpodobně milovat odběru kosmetické výrobky na Sephora spíše než on-line. Jsi věrný značky jako Clinique, J. Crew, Proactiv a Lululemon.

 

To Cosmetics Instagram

It Cosmetics

 

Nyní jsou tyto nadměrné zobecnění, které nejsou ani pravděpodobné, že přesné, protože lidé nemohou být rozděleny do dvou odlišných táborů? Samozřejmě. Vezmi mě, například. Je mi 27, ale občas používat výživné péče o pleť výrobků, mám rád prohlíží i Instagram a Pinterest s La Croix v dopoledních hodinách a vína ve večerních hodinách, můj šatník je směsicí J. Crew a Everlane. Vlastním lesklejší péči o pleť, a to Kosmetika make-up (rád bych přejeďte na lesklejší je Haloscope zvýrazňovač a došel ke dveřím, jako tolik recenzenti tvrdí, že ano, ale faktem zůstává, že mám růžovky. Já používám jejich Milky Jelly čisticí a mohl koupit jejich lesklejší Ty vůně, ale nebudou kupovat jejich make-up, protože potřebuji větší pokrytí).

Lesklejší Milky Jelly čisticí

Mléčná Jelly Cleanser ($ 18)

 

 

 

lesklejší You

Lesklejší You ($ 60)

 

Kde mohu zapadnout?

I vlastnit a používat více IT kosmetických výrobků než lesklejší výrobky, ale pokud bych si měl vybrat oblečení jednu značku je nosit v přední části světa bych chtěl nosit lesklejší mikinu. 

 

Připouštím, raději vžít do jasně označeného boxu většinu času.

Líbí se mi v pohodě holka, bez námahy atmosféru a lesklejší výrobky, ale oceňuji příslib celkové transformace, kterou ponechávají pracovitý produkty nastoupit IT Cosmetics. Je to všechno o koupi do marketingového slib, který apeluje na vás a vaší představou o tom, kdo chcete být. A zdá se, že v hloubi duše jsem chtěl být poreless 22-letý model (není velkým překvapením).

Taková je síla lesklejší: I mohou být rozmrzelý, že nemá požadovaný dokonalý vzhled pro většinu svých výrobků, ale budu nosit jejich vůni … a zároveň sportovní celý obličej IT Cosmetics. Co to říká o mně? Ne, vážně, já po vás. Jestli někdo ví, ping mi.