Publikováno 1 June 2017

4 High-pokrytí základy, které by mohly být stejně tak dobře péče o pleť

Iman Cosmetics

V době, kdy telefon je také vaše večeře dodávkové a osobní auto servis, není to tvá vina očekával vše, co koupit na více věcí najednou. V kosmetickém světě, máme přes noc masky, které se chovají jako hluboce hydratační hydratační a barevné tyčinky, které pracují na víčka, rty a tváře.  High-Definition základy Také jsou stále modernizovány verze sebe, dělat více než zakrývání vaše zarudlá, nerovný vizáž. Nyní jsou také rozšíření vaší péče o pleť rutina, takže vaše pokožka dostane zdravější, jak ji nosí.

Tyto čtyři základy skrývají nejen všechno, co chcete, ale také vykoupat pokožku hydratační, anti-aging a výživných složek, jako jsou vitamíny, peptidy a botanické olejů. Hele, když budete nosit make-up, můžete stejně tak, aby bylo zdravé, že jo?

 

 

Tváří v tvář příliš Born This Way Foundation ($ 39)

Střední až plné krytí pro všechny typy pleti

Je těžké uvěřit, že středně- k založení full-pokrytí může vypadat jako kůže, a to zejména po nanesení více vrstev, ale příliš Tváří v tvář Born This Way Foundation vzpírá zákony chemie. Názorný příklad: Tento uživatel Reddit dostal špatnou spálení sluncem na tváři a používal tento základ ji zakrýt. Místo toho, aby vypadal jako přetmetlit zdi, vypadá, jako by se v poslední době těší obličeje. Tato lehká kapalina je naplněn kokosové vody a kyseliny hyaluronové k doplnění vlhkosti a oživit kůži, zatímco Alpine růže a tetrahexyldecyl askorbát, silný a stabilní forma vitamínu C, rozjasní celkový vzhled. Dodává se v 18 odstínech.

 

 

Kryt FX Natural Foundation Finish ($ 42) 

Střední až plné krytí Ideální pro normální až suchou typy pleti

Fun Skutečnost: Cover FX byl vytvořen při jejich zakladatel najat dát na make-up pro pacienty v nemocnicích s poškození kůže, jako jsou popáleniny a vážné zarudnutí. Když nemohla najít žádné základy, které nejen pokryté všechno, ale také výživné pro traumatizované kůže, ona vymyslela sama. Natural Finish Foundation Cover FX obsahuje skvalen, který se přirozeně vyskytuje v kůži, což je vynikající hydratační krém. Vzorec je posílen tetrahexyldecyl askorbát (ano, že opět vynikající vitamin C) a peptidy, které pomáhají stimulují produkci kolagenu. Dodává se v 40 odstínech.

 

 

Juice Beauty Phyto-pigmenty Flawless Foundation Serum ($ 44)

Střední až plné krytí S All-přírodních ingrediencí

Můžete volat toto sérum, který funguje také jako nadace nebo nadace, která je také v séru. Ať tak či onak, toto pokrytí budov formule klouže jako hedvábí, infuzí ochranná a zjasňující vitamíny C & E do kůže spolu s jejich „Age Defy Serum Technology“, který zahrnuje z hroznových a ovoce kmenové buňky resveratrolu bohatých. A protože sucho je nejhorší look za založení, tato séra nadace rovněž obsahuje aloe vera šťáva a světlice barvířská olej ze semen, aby se vaše epidermis baculatá a hydratovanou. (Také Milujeme zakladatele Karen Behnke .)

 

 

RMS Uncover Up ($ 36)

Foundation krém s buildable pokrytí a All-přírodních ingrediencí

Queen of přirozený make-up Rose-Marie Swift nese řadu minimalistických produktů, které celebrity, vizážisté a kosmetické nadšenci posedlí. Odhalit Up je jejím základem lomítko korektor krém, který je zabalen do malé sklenice (ale nemusí být šokován velikostí - DAB jde dlouhou, dlouhou cestu). Odvar, se s kokosového oleje, ricinový olej, včelí vosk, jojobový olej, kakaové máslo a semen extrakt z rozmarýnu, je neuvěřitelně výživný, zatímco minimalizuje výskyt pórů, zarudnutí a další věci, kterou nechcete vidět. Na rozdíl od jiných krémových základů, tentokrát hladce taje do kůže, pak se promění vaši pokožku (o zdokonalené verze toho, co je). Dodává se v 8 odstínech.

Bonus Tip: Jemný připomenutí z naší editor-in-šéf a celebrity maskérka Kim: Dobrým základem je k ničemu, pokud nechcete ji správně aplikovat. Použijte vlhký beautyblender za nejlepší skončit!