Publikováno 1 September 2018

10 Úžasné Makeup Blogeři (a Vloggers) otřást svůj zdroj

To jsou naše fave kosmetické bloggeři (a vloggers), kteří používají své platformy pro více než jen make-up.

Konzumace velkého množství obsahu krásou bloggerů (a jejich vlogs) je národní nejvyšší čas - to je, alespoň pro nás na make-up Madeover.

Ale za vysokými sledujících obrazu a bezchybné tváře, zjistili jsme, že make-up influencers začínají sdílet mnohem více než jen nejlepší palety kontury. Jsou to pomocí jejich platformu k podpoře skutečné problémy a my jsme tu pro něj.

Od normalizování rozmanitost critiquing naši love-hate-milostný vztah se všemi věcmi kráse, jsme chtěli poukázat na některé z našich oblíbenými bloggerů a vloggers. Jsou to rozhodně stojí za to sledovat, následovat, a přihlásit!

Nyma Tang

Nyma Tang Nejlepší make-up Krása Blogeři Vloggers
Nejtmavší odstín / Youtube

Nyní, když každý make-up firma pod sluncem se snaží, aby se jejich počet odstín, Nyma Tang je zde, aby se jim na paškál. Na její vlog „The nejtmavší,“ řekla pravidelně testuje nejtemnější barvy jsou k dispozici od různých kosmetických značek vidět

Ačkoli někdy úspěšná, prožívá zklamání v mnoha různými způsoby. Je to očistný pro každého, kdo s tmavší pletí, a to zejména při prodeji výrobků vychvalováním „každý“ barevný spadat velmi krátká.

„To může být opravdu skličující, aby lidé nebudou zahrnuty, aby neměly být považovány,“ říká, přes BET . „To by se vám pocit, že je něco v nepořádku s tebou. Na tom není nic s tebou. Kosmetický průmysl má nějakou práci.“

Její Videoblog jsou užitečné, protože ona opouští základ, na po dlouhou dobu před oznámením zpět, což divákovi pocit, zda je pokrytí skutečně poslední. Ona také testuje ohybů a přechodový odpor.

Ingrid Nilsen

Ingrid Nilsen Nejlepší make-up Krása Blogeři Vloggers
@ingridnilsen

Ingrid Nilsen je aktivní, svěží styl vypadat jednoduše s ní teskně, čile mřížky. Ale když jde o cystické akné ona pořád to reálné.

Začátkem tohoto roku, když zveřejnil fotografii sebe sportovních každého nejméně oblíbenou sezonní příslušenství - obrovský pupínek.

„Osobně jsem se staly nelíbí‚dobré‘a‚špatné‘kůži pojmy, protože přicházejí s nebezpečnými následky,“ řekla napsal ve svém sloupku Insta . „Máte-li‚dobrý‘skin cítíte tlak na udržení této vnímanou úroveň dokonalosti a jakékoliv vady, vrásky nebo jizvy se cítil jako osobní selhání.“

Ona není cizí být upřímný online. Od coming out bojovat za sociální spravedlnost jako velvyslanec OSN , ona zasvětila svůj život progresivní změny a normalizaci rozdílů, aby byl tento Vlogger super hmotné doplňkem vašeho Insta svitku.

shalom Blac

Shalom Blac Nejlepší make-up Krása Blogeři
Shalom Blac / Youtube

Letos v červnu Shalom Blac nahrával vlog jako součást série #FACINGMYFEARS a to se šířil. V tom, že má její crush sundat paruku a make-up - to znamená skutečný první pohled na poškození kůže z olejové havárie přežila jako dítě.

Shalom je rozhodně není cizí virální. Její inspirující, kouzelné a informativní videa sbíral obrovské výhled nejméně od roku 2015 . Ale v poslední době udělala tonální přechod od že nápravná make-upu nebo zatajení taktiky, že budování sebelásky a oslavuje individualitu.

„Není to něco, co jste získali přes noc, důvěra je něco, co budete pracovat dál,“ říká ve svém videu.

Stephanie Villa

Stephanie Villa Nejlepší make-up Beauty Blogger
Stephanie Villa / The KLOG

Také známý jako uklidňující Sista , Stephanie Villy vzhled je ostřejší než nože - to vše čisté linie, syté barvy a klasické punkové styly.

Její pokračující série „ The Good, The Bad a Trendy “ (VOP) je skvělé místo pro start získat pocit její jedinečné perspektivy. V něm se snaží podivné but-opravdová krása trendy aby zjistili, zda jsou opravdu stojí za humbuk.

Její blogování a vlogging jsou zakořeněny v rozhodování, individualismus a šetrnosti - ona je profesionál na hledání pokladů v jejích místních obchodech s použitým. Její styl inspirace jistě pohybovat budete dělat to samé!

Deepica Mutyala

Deepica Mutyala Nejlepší make-up Indian Beauty Blogger Vlogger
Deepica Mutyala / Marketing Mind

Najdete příznivce Deepica celý celém světě, a to zejména poté, co její mimořádně užitečnou lekci o maskování pod očima kruhy šel virové v roce 2015.  

Tato indicko-americká YouTuber má více než 200 tisíc předplatitelů , kteří naladit ji dostat videoblog o make-up pro hnědé dívky.

Ona je také zakladatelem kolektivní tónovaná , kde ženy barvy ( „tinsperts“) řešit témata, na křižovatce krásy a tmavší pleti. Je také vybaven rezervoár kosmetických doporučení, které poskytují Kurátoři katalog produktů tinspert schválen.

Catherine Martinez

Catherine Martinez Best Beauty Makeup Blogeři Vloggers
Catherine Martinez / Today Show

To Latina krása blogger je nejen talentovaný ve svých dovednostech ve stylu, ale činí tak v poměrně méně zastoupeného jazyka krásy světa - znakové řeči.

Většinou působí na Instagram , ona byla inspirována vytvořit znakové řeči konzultace o neslyšící spolužák na NYU, kde se v poslední době získal titul v oboru komunikačních věd a poruch.

„Prostě mě napadlo, že když se budete dívat médií obecně, někdy [tu] není mnoho komunikačních prostředků v závislosti na tom, kde je daná osoba nebo co kanály mohou sledovat,“ řekla Elle v nedávném rysu.

Její okouzlující a uklidňující přítomnost je něco, co někdo může ocenit, zejména když řeší témata jako noční očista rutinní s nebo falešné řasy aplikací .

A ona tam není zastavovat. Některé z jejích novějších videa jsou vybaveny španělskými titulky , rozšíření její dostupnosti dosah.

Bretman rock Tompkins

Bretman rock Tompkins
Bretman rock Tompkins / Allure

Jeho styl je o něco nižší hodnoty produkce, ale to je kouzlo toho. Je to naprosto nelítostná makeup guru , který ji udržuje reálný a nikdy nezapomene jeho kořeny .

Od rozbalení videí emocionální zpovědnice, to Hawaiian založená na krásu blogger má pro každého něco ve své důsledně energické a informativní recenze. Jeho zásluha je vlog s poměrně běžné „jak obrys“ téma , které v kombinaci s jeho magnetickou osobnost nejprve posílila své následovníky do miliónů (pozor - my vás neodváží smát).

Ale mixér pozor: on se nebojí vulgární a hrubý - a ve skutečnosti, to je to, co jeho fanoušci na co těšit.

„Myslím, že je to velmi příjemný generaci a myslím, že to je non-kritický generaci a myslím, že s použitím rouhavost a tak jen tak přichází spolu s tímto uvítací generace,“ řekl KITV .

Jackie Aina

Jackie Aina Best Beauty Makeup Blogger Vlogger
Jackie Aina / Beautylish

Veselý, temperamentní, a spoustu zábavy, Jackie je skvělé, pokud jste se nějak člověk, který do tance, zatímco Nastartování večera.

Byla to super přísada-znalosti a dává vám in-hluboké porozumění produktů se doporučuje. A nebojí se jít ven z krabice, pokud jde o aplikaci (ona je plná „pro tipy“, které udělá vaši přátelé žárlivý).

Její prezentace může jít o několik tangent - jako například mluví o nehty nebo dělat společenský komentář - ale vždycky ji přivádí zpět k tématu jejích filmů rychle. Zamilujete si cestu ona vás zavede dál.

Mathu Thurai

Mathu Thurai Nejlepší make-up Beauty Blogger Vloggers
@beautybymathu

To Srílanská-kanadský blogger krása je především o dramatických lewks přitom stále přístupný jako peklo. Ona je k dispozici svou rodinu tuny ze svých videí, z milosti pranking sestru k získání její otec používat její make-up (třeba sledovat).

Ale to není všechno zábava a zábavné hry - ona poskytuje skvělé tipy a triky, jak se módní vzhled s oblíbenými výrobky (zejména na její Insta ), stejně jako tradiční pohledy na základě její kultuře .

Jmenován jako jeden z Elle krásy bloggerů se dívat v roce 2018 , je lepší zasáhnout sledovat dřív, než vybuchne, takže si můžete říct, že jste ji znali, než se dostane slavná (i když s 65 tisíc + Insta následovníků, někteří by řekli, že už dělá právě to).

Miranda Mendelson

Miranda Mendelson Nejlepší make-up Beauty Blogger
Miranda Mendelson / Přeškrtnutý Beauty

Up-and-nadcházející blogger jsme nadšeni, to latina krásy blogger se specializuje na studu bez krásy.

Ona nejprve zachytil naši pozornost s ní tutorial o obličej zostuzení, který byl tak užitečné, jak to bylo zcela chybí jakékoliv rozhodnutí vůbec. Je to téma, které milujeme, aby podporovaly zde na make-up Madeover.

Pojmenovaný „Most Buzzworthy“ od Allure, její „ Přeškrtnutý Beauty “ blog je především o praktické magie - AKA krása na rozpočet. Je to skvělé místo, aby se dozvěděli o okrajových výrobků (WTF je Ibotta ?), A ať už je to opravdu stojí za to cenovka.

Kdo jsou vaše oblíbené kosmetické bloggerů?

Dejte nám vědět nějaké bloggerů jsme vynechal! KIT tím, že nám značkování ve svých faves na Insta nebo že nám výkřik na Twitteru .