Publikováno 13 March 2018

Nejlepší Vodotěsné Drogerie řasenky

3 Drogerie Mascaras To divy On My Uncurlable Lashes

Vzhledem k tomu, jak moc rádi, že dlouho, bujný Twiggy řasy, považuji moje docela tvrdohlavý . Vrcholy jsou těžko stočit (jako snažit se zkroutit seno) a dna jsou prakticky neexistující. To je důvod, proč mám nějaké zatraceně vysoké standardy pro řasenky - můj vůbec nejoblíbenější bytí Lancôme Définicils Vodotěsné High Definition Mascara. Définicils dokonce zařadil číslo jedna voděodolná řasenka Rank & Style , šikovný webu, který používá inteligentní algoritmus pro výpočet top-zařadil výrobky.

Ale tady je ten problém: Mám Veuve Clicquot chuť, ale můj rozpočet je více California Spumante. Je to nepříjemné utratit $ 27.50 za dva až tři měsíce (což je nutné, aby se zabránilo bakteriální nahromadění), a tak jsem hledal najít levnější alternativy, které byly stejně dobré.

Použil jsem Définicils jako měřítko, ve kterém bych ohodnotit své další produkty. Po mnoha štětin akci, našel jsem první tři drogistické výběry, které jsou nyní v plném otáčení.

Za prvé: Proč Lancôme Définicils je to úžasné 

 

Lancome Definicils Vodotěsný řasenka

Lancome Definicils Vodotěsné High Definition Mascara ($ 27.50)

To, co slibuje : Tento ikonický, oceněný řasenka vytváří ultra-dlouhá, dokonale definované a oddělené řasy (nula Tarantula nohy!). Pečlivě vybrané polymery plášť každý bič od kořene po konečky pomoci prodloužit a popisu každé řasu pro nesrovnatelné definice. Letošní nejprodávanější řasenka Jedinečný kartáček aplikátor speciálně rýhované štětiny, které přidržují dokonalé množství produktu pro postupné, rovnoměrnou aplikaci pokaždé.

My se : Moje řasy vypadal znatelně déle, a to natolik, že jsem se zeptal, jestli bych měl řas rozšíření. Rovněž nebyl shlukují a odlupovat - a to ani pod mým nižších řas, které se obvykle stává, když jsem platit řasenky (zejména v létě). Štětiny na kartáče dělal to snadné kabát každý poslední řase, včetně miminko sotva tam vlasy podél dolního lashline (můj problém oblast), aniž by gooping příliš mnoho produktu. To neběžel ani po dni jsem strávil výuce jógy následuje mém tréninku.  

 

Na rozpočet? Zkuste Tyto nepromokavé Drogerie řasenky Namísto

 

Květina Zoom-V Konečný Mascara 

Flower Vodotěsné Drogerie Mascara

Květina Zoom-V Konečný Mascara $ 9,99

To, co slibuje: Tato řasenka od Drew Barrymore make-up linky tvrdí, že přeměňuje řasy od jemné až plné, vytváří zvláštní definici a dramatickou délku. Obsahuje D-panthenol se stimulovat růst a rýžový vosk poskytovat barvu, která se nerozmazává. Nabízí přizpůsobitelné objem a délku využitím své jedinečné nastavitelný kartáč, který se kroutí do tří různých tvarů: První nastavení prodlužuje řasy, druhá dodává objem a třetí kroutí a zvedá řasy. Ozdobný!

Můj verdikt: Nastavitelný kartáč mi dala úplnou kontrolu (a bylo snadno použitelné) na přizpůsobení i objem a délku svých řas. Multi-tasker ve mně líbilo, že jsem mohl udělat víc přirozený vzhled ve dne, ale dial up drama na rande večer. Cítil jsem, moje řasy rozhodně vypadala delší, plnější, které jsou definovány a to dokonce moje oči vypadají větší otevřenost a vzhůru přes mé 5 hod buzeni.

Nejlepší pro: prodloužení

 

L’Oréal Paris Objemná Lash Paradise 

 

L'Oréal-Paris-Objemná-Lash-Paradise-Drogerie-Mascara

L’Oréal Paris Objemná Lash Paradise ($ 8,99)

To, co slibuje: Dopřejte vaše řasy na dovolenou v ráji s nejnovější funkce Linka je: nový, s hladkým sestupové vzorec pro objem, délku a bohatší pigmentu. To také využívá měkké, vlnité 200+ kartáčkem vytvořit lehoučké, měkké a mimořádně plné třásní.

Můj verdikt: Já měl to na pláži den, kdy jsem začal tím, že jógy následně kopat zpět do písku (a mlhavé vlhkosti). Kartáč se opravdu zdá, jako by chytil každou řasu, takže moje řasy vypadají delší, tmavší a super-full. Mé řasy cítil měkké a bylo snadno použitelné bez nadměrného odlupování nebo shlukování.  

Nejlepší: muší Plnost

 

Rimmel London Scandaleyes Retroglam Vodotěsný řasenka 

Rimmel London Vodotěsné Drogerie Mascara

Rimmel London Scandaleyes Retroglam Vodotěsné Mascara ($ 5,99)

To, co slibuje: Nab tučné, s vytřeštěnýma očima, falešných řas pohledem v jediném jednoduchém mrtvice, která pokrývá jednotlivé Lash. Exkluzivní přesýpací hodiny kartáč této řasenky je tvarován tak, aby baculaté řasy tím, fénování jim nahoru a ven pro dramatický objem bez hrudek.

My se:  Zkoušel jsem to v den, kdy jsem mířil z Pilates třídy rovnou na schůzku bez času znovu použít oční make-up. Líbilo se mi tvar štětce - to opravdu pocit, jako by to byla současně curling své řasy, protože přidává objem a délku. Rozhodně to udělal mé oči vypadají větší a mé řasy delší a extra, extra-full!

Nejlepší: volumizing a Curling