Publikováno 20 May 2019

10 Memorial Day Beauty Essentials, které nepatří do vaší plážovou tašku na léto

Me Oh My Girl

Halcyon plážové dny jsou tu zas! I přesto, že energie létě je o tom, divoké a svobodné a pohodlně ve své kůži, nemusí to nutně znamenat, že budete muset zbavit make-up a vlasy úplně. Ale frézování dolů a zdokonalování vašich přímořské-krásy rutinu znamená méně rozptýlení od toho, co je skutečně důležité: pohlcuje některé slunce a dobré vibrace. Aby to bylo jednoduché, tady je vše, co potřebujete ve vaší plážové tašce, takže je připraven chytit a jít v co nejkratší době. Vzhledem k tomu, letní povolání, a vy byste nechtěli, aby se to čekat.

Juice Beauty SPF 30 Sport Opalovací krém ($ 16)

No tak, víte, to: Opalovací krém je neměnná - v každodenním životě, ale zvláště když jste polonahý a dovádění na pláži několik hodin v kuse. Fyzická ochranu proti slunečnímu záření, které blokují UV záření s oxidem zinku jsou nejlepší volbou pro získání ochrany širokospektrální aniž by byla ohrožena na zdraví vaší pokožky a těla s hormony narušení chemických látek, jako je oxybenzon a octinoxate. Šťáva Růženka Sport Opalovací krém je naprosto čisté a zelené a super hydratační s jojoby a aloe. Když jste o tom, že mnoho kůže, výživný vzorec, jako je to váš nejlepší přítel. Neváhejte a zaplavat v oceánu nebo dostat na na plážový volejbal akční této věci je odolný proti vodě a sweatproof, ale dělat znovu každých 80 minut.

Suntegrity 5 v 1 Natural Moisturizing Sunscreen ($ 45)

Vaše pokožka ale lepší. Tento hydratační ještě ve stavu beztíže BB krém hydratuje, chrání, prvočísla a dává jen tolik krytí, takže si stále vypadat, jako byste ani nepokoušel. Jen do toho, znovu ji po celý den-slibuji, bez spékání. Je to dokonce bez chemikálií. Jediným problémem je rozsah odstín je omezená, takže bohužel, někdo tmavší než středně opálení možná jen chtít rozhodnout pro verzi tohoto produktu sans odstín .

Supergoop Defense Refresh Nastavení Mist (28 $)

Trochu CC smetanou nebo dokonce celý obličej nadace, korektor, bronzer, červenat, celá devět je poctivá hra, pokud to pomůže nasměrovat své vnitřní pláž zlato. Nicméně, pokud je to nevyhnutelně čas znovu použít opalovací krém, vaše umění jen stane Drtivá porážka. Supergoop Obhajoba Refresh Nastavení Mist byl vyroben pro tuto nevhodnou chvíli. Tato jemná mlha sprej poskytuje nejen mid-odpolední dávku SPF 50, ve skutečnosti osvěží váš make-up a kontroly lesk. Mějte na paměti, že je chemická látka proti slunečnímu záření , ale aspoň je to prosté oxybenzon , nejhorší pachatel tam venku.

Ilia Tónovaná Lip Conditioner ($ 26)

Nemůže být s suché rty na pláži. A vaše líbá potřebuje k ochraně před sluncem stejně jako zbytek těla. Možná stejně přejetím na naprosté mytí barvu, když jste se na to. Ilia je Tónovaná Lip kondicionér může pochlubit SPF 15 a zjemňuje rty kakaové a bambucké máslo a antioxidant bohatých organických olejů z avokáda, sezam, brusinek a mučenky. Dva z většiny plážové příjemný odstínů na: Dizzy (a koketní korálů) a Darlin’ (naprostá nuda s nádechem broskví a meruněk).

Milk Makeup Gel na obočí ($ 18)

Dobře upravené obočí jsou jako instantní face-lift. Milk Makeup je Gel na obočí je no-povyk způsob, jak vyplnit a formovat vaše obočí. Je vodotěsný, takže když dáte ji dříve, než narazí na pláž, je to technicky není nutné, aby to s vámi; ale udržet tajnou obočí zbraň na dosah bez ohledu na to, kam jít, je prostě dobré praxe.  

Stila Vodotěsné Smudge Stick ($ 18)

Někdo by mohl říci, na sobě oční linky na pláž je diva tah, ale opět bez ohledu plave svou loď! Dokonce i ženy Pro surfaři byli známí houpat trochu kouřové oči na vlnách , protože … proč ne? Mírně třpytivých, bronzy oční jako Stila je vodotěsný nerozmazává hůl Lionfish může dát subtilní dusno, která vydrží celý den. Nebo jen držet ji ve svém make-up sáčku na cokoliv se stane, post-surf, ať už je to improvizovaný alfresco večeři s vaší pláži posádky nebo spontánní datum noci s letní lásky.

Elf Shine Eraser ($ 15.99) 

Olej blotting listy vás z vypadat jako propocené horké nepořádek venku. Nikdy neopustí domov, aniž by.

Tangle Teezer Compact Styler ($ 12)

Mořská voda je konečný styling výrobek a texturou, vlnité vlasy vytváří je vždy dobrý look-li vaše zámky jsou natolik svázaný, že povinné vlasy salta jsou prostě není pravda. Après plavat, aby vaše kadeře rychlý hřeben-through a rozcuchat a nechte se slanou vodou se postará o zbytek.

Kapitán Blankenship Golden Waves Sea Salt Shimmer Spray ($ 16)

Pokud jste zemní milence, jehož úkolem je, aby se vaše vlasy suchu za každou cenu, plážové vlny mohou ještě být váš s kapitána Blankenship je Sea Salt Shimmer Spray. Je to nejlepší Texturování vůbec (vážně, nikdy!), Takže vlasy jemné a skákací spíše než odvážný a sklíčený. Kicker: Natural zlatý slída naplňuje vlasy s doslovným zlatou záři, která vypadá to zejména éterické na kouzelnou hodinu.

Láhev bkr voda ($ 38)

BYOB-přinést svůj vlastní BKR, že je! Tyto bezvadně navrženy skleněné láhve uzavřen v silikonovém pouzdru tak elegantní. Oceán, mořské volně žijících živočichů a mořských ptáků bude moc děkuji za přeskočení jednorázové plastové balenou vodu. Vedle SPF, hydratace zevnitř ven je další zásadní, ne-tak-tajná krása pravidlo , že každý musí dodržovat.

Uchopit ručník a nějaké letní čtení, taky. Uvidíme se na pláži!

Který byl původně zveřejněn 25. května 2017.