Publikováno 26 April 2018

Známky Někdo má opravdu dobré práce nebo Plastická chirurgie

Valící se kámen

Zeptali jsme se 3 Plastičtí chirurgové Zrádné příznaky plastické chirurgie.

Botox, plniva, Boob práce, plastické operace. Tyto postupy jsou velmi levný v těchto dnech, ale jako obyvatel Los Angeles, dovolte mi říci: tam je nějaký námahy práce tam, a pak je tu přes vrchol. Je to bývalý který má me zaujalo, nicméně.

Jako nováček na Botox světě, jsem vyzkoušet čela lidí více než kdy jindy. I vyšetřovat. Pokud nemají vrásky, zajímalo by mě, jestli i oni vytrvali jehly, jako bych měl. Ještě jiní lidé dělají to samé o prsy a břichy a zadky a rty? Někdy se postupuje tak, minor, že je těžké vědět. Jindy, někdo prostě musel úžasnou chirurga. Bez ohledu na případ, pokud chcete být vyšetřovatel taky, jste na správném místě.

přibil jsem se tři plastické chirurgy, kteří mi dali lopatka na co se zaměřit, když váš přítel nebo fave celeb vypadá zatraceně pohodě v těchto dnech a vy jste prostě není jistý, jestli je to nový intenzivní Tracy Anderson trénink, nebo v případě, že jste šel dolů nůž. (Pokud uvažujete o postup, můj průzkum vám také pomůže klást správné otázky a řídit očekávání. Není zač!)

Makeup Madeover: Někteří lidé se prostě zdá, že věk tak elegantně, ale kde jsou vrásky? Kde je ten průhyb? Nevypadají jako by jste měli práci. Nevypadají jako Joan Rivers! Jaký je výmluvná známka někdo má za sebou facelift?   

David Song, MD, bývalý prezident Americké společnosti plastických chirurgů: To je genetika. Sdělovače znamení pro facelift je, když pacienti úsměv. Mají vrásky vypadají spíše jako kočka vousy? Pak se s největší pravděpodobností měli facelift.

Heather Furnas, MD: tváře vyfouknout s věkem, a plastická operace nemusí řešit tyto změny, tak pomocné postupy, jako je laserové zabrousit, brady implantátu, přenos tuku nebo plniv a Botox se často přidávají do nejlepší výsledky. Sdělovače příznaky zahrnují sideburn, která je příliš vysoká, přes-stáhl, zploštělé strany, široké jizvy před ušima a kolem ušních boltců, čiré povrchové nerovnosti, je „závorky“ řádek ze strany nosu do na straně úst, který byl tažen směrem k uším, a lesklé, voskové kůži po agresivní laserový resurfacing. Způsob, jakým kůže převrhne lících může táhnout ve směru nevyskytuje v přírodě, s linkami jako houpací síť.

MM: Co je to jasné znamení, že někdo měl Botox?

Botox virgin nebo botox poprvé
Getty

Dr. Furnas: Agresivní Botox mezi obočí může vést k rozšíření prostoru mezi obočí a směrem nahoru Spock-jako úhel, takže vnější obočí vypadá příliš vysoká a vnitřní obočí vypadá příliš nízká. Agresivní Botox z čela může mít za následek hladký, rovný povrch s obočí, které se zvedají. Injekce botoxu, které jsou prováděny dobře jsou téměř nezjistitelné.

Anne Taylor, MD : Botox pacienti nemohou mračit, nebo plést své čelo.

MM: Jaký druh jizev byste měli hledat, jestli někdo má Plastika břicha? Liposukce?   

Song: Dobrý jizvy jsou ty, které jsou skryty pod třísel tak technicky na dobrý výsledek, neměli byste vidět jizvy. Liposukce jizvy jsou dva milimetry, takže by měly být sotva viditelné.

Furnas: Jizvy po plné břicho zastrčit, jsou nízko přes břicho od kyčelní kosti na kyčelní kosti. K dispozici je také jizva kolem pupíku. Mini nebo bikini břicho zastrčit má horizontální jizvu od kyčle k kyčle (obvykle), ale není tam žádná jizva kolem pupíku. Někteří lidé očekávají, že mini-břicho zastrčit jizva je mini na délku, ale je to ještě dlouhá. Jediný způsob, jak odstranit navíc pleť je vystřihněte a řezy zanechat jizvy. Chcete-li odebrat dostatečné množství kůže vyžaduje dlouhou jizvu.

Liposukce může mít za následek nepravidelnosti povrchu kůže. Bříško je obzvláště vysoké riziko, neboť tato kůže je pružná (to musí být pro ohýbání a natahování), a poté, co ztratil tón po těhotenství, je nemilosrdný.

MM: Jak můžete říct, jestli někdo měl nosu?   

Song: To je těžké. Nejlepší způsob, jak je vidět jejich pre-op fotografie v high-školní ročenky možná.

Taylor: Nejlepších výsledků pro operaci jsou přirozené, takže byste opravdu nevím někdo měl rhinoplasty, pokud je znal dříve.

MM: Jak je možné měnit výrazy obličeje v důsledku chirurgického zákroku?  

Furnas: Výrazy obličeje jsou výsledkem působení obličejových svalů. Když pacient se usmívá po faceliftu, kůže může táhnout v neobvyklým způsobem. Tyto nasolabiálních přehybů ( kožní záhyby běžně známý jako „Smile linie“ nebo „smích linky“)  může vypadat o kousek dál, než je obvyklé z koutků úst. Když se facelift člověk změní svůj krk, pokožka může akordeon podél čelisti a dále způsobem, který není zcela vidět v přírodě.

Taylor: Po operaci, výrazy jsou zhruba stejné, ale je pleť pevnější a kdyby [A] plniva, [je kůže] plnější.

MM: Jak můžete říct, jestli někdo měl browliftu? (Také známý jako foreheadliftu, tento postup povyšuje na pokleslé obočí, které může způsobit obstrukci zraku a / nebo odstraňuje hluboké „vrásky„na čele).

Microblading: Klíčem k získání nejlepšího obočí pro život
iStock

 

Furnas: Agresivní čelo vlek může vést k nepřirozeně vysoké obočí, dává překvapený pohled. U mužů, výsledek může vypadat žensky, jak mužské obočí typicky spočívat nižší než u samic. Transcoronal obočí [nejrozsáhlejší typ browliftu, že se provádí prostřednictvím incize umístěné v linii vlasů a probíhá od ucha k uchu].

MM: Ne všechny rozšiřující prsu jsou patrné. Jak můžete říct, jestli někdo má jedno?   

Song: [to] velmi obtížné říci, kdy je pacient oblečeni.

Furnas: Implantáty přidat plnost do horní prsu, které ženy často vyžádá, ale to není nutně přirozený vzhled. Vzhled prsou po augmentaci může vypadat jako prsa v push-up podprsenky. Vlnění může být vidět s tenkými, protáhl tkání. Dobře rostlý implantát vejde ženské tělo dobře, takže je těžké říct, že to někdy měli zvětšení prsou.