Publikováno 19 May 2018

Jak Meghan Markle chce královskou svatbu hledat

Chanté Griffin, černý americký herec, fantazíruje o královské svatbě - kdyby to bylo úplně o podmínkách Meghan Markle je.

 

Je to moderní americká pohádka: bojující herečka, která za předpokladu, svatební kaligrafie služby Robin Thicke je nyní vysílá zlaté-ražený pozvánek pro její multi-milión dolarů svatbu do reálného života prince. A Meghan Markle manželství s princ Harry Walesu nebude jen být výroba licenčních poplatků. Bude to oslava interracial lásky a fúze kultur: britských, amerických a afrických amerických kultur plus Hollywoodu glam - vysílat živě na mezinárodní scéně.

Ale vzhledem k tomu, že některé části britské královské kultury a afroamerické kultury jsou zdánlivě opačný (curtsies vs pěst DAPS, neutrální oblečení vs. tučně tisky a zářivými barvami), kolik Meghan kulturního dědictví bude skutečně dělat to do svatby roku ? Bude Její bezstarostný Kalifornie kořeny proklouznout jejich cestu do St. Georgeova kaple ? Myslím, že si lze predstavit Meghan mámu pozdrav Queen s „Wakanda navždy“ signál poté, co chodí Meghan uličkou? Já bych dát pryč všechny mé vibranium se dívat na ten okamžik.

Královská svatba Meghan Markle princ Harry
Getty

Zatím Markle se ovládal její přechod do britské kultury na svých vlastních podmínek, ke zlosti tradičních Britů. Ona udělala „královskou“ věc Markle stylu: houpací džíny s otvory, na sobě šaty bez punčoch (bez vložek British lapat tady!) A dokonce i oblékat částečně průsvitné šaty pro její zásnubní fotografie (vložit královskou vzdech zde!).

I když to byl spatřen sportovní klobouky jak pozdě v souladu s královskými zvyky, ona a princ Harry absolutně odmítají být rovný-oživené královský pár. (Lifetime přezdíval jim „Královské Rebels,“ a považuji to jak ironické a zábavné, že princ Harry, britský „Royal Renegade“ si bere bi-rasové americkou rozvedenou, britský rebel dítě. Hee hee!)

Ve skutečnosti, manželů svatební plány již rozloučil s královskými tradice:

  • Princ Harry bude nosit ranní oblek namísto vojenské uniformě, protože princ Harry je něco , ale uniformě.

 

 

  •    Zprávy říkají, že potraviny kamiony bude obstarávat manželů příjem na Dům Frogmore House, Kensington Palace. Jo, slyšeli jste, že správně! Pár bude údajně sloužit tacos (budou Roy Choi je Kogi tacos ?! bude existovat salsa bar ?! Tolik otázek), sýrový a posuvníky. To je nepochybně odrazem Markle chlad Kalifornie kořenů.

 

  •    Místo toho, aby pozvat zahraniční hodnostáře pro jejich velký den, oni pozvali „prosté“ ze své oblíbené charitativní organizace a místní komunitou. Pokud Princezna Diana byla „lidová princezna“, pak toto rozhodnutí umístí Markle jako „chudák je princezna.“

 

Přestože tato událost bude cítit jako British svatby, plná extra slávou, zajímalo by mě, co Markle svatba bude vypadat bez požadavků koruny? Jestli by to mohlo být kompletní odrazem jejích různých kultur: americká kultura, africká americká kultura a Hollywood hvězda?

Jako černý herec a bývalý vítěz průvodu, vím, jaké to je, mít si lidé uvědomují, že z televize, dívat se na vás při pokusu o večeři s přáteli si nd palbu vám za autogramy, když budete používat dámy místnosti. Je to jako žít v akváriu. Také vím, jaké to je mít cizinci v jiných zemích civět si tmavší barvou pleti, zároveň ohromen svými africkými rysy a okouzlit své „osobnosti“ stavu. To je jako by kouta do zoologické zahrady, kde jste to uváděných atrakce.

Zatím Meghan má zacházet s takovou grácií. Ona reagovala na intenzivní veřejnou kontrolu tím, že prostě být sama. Ale stejně jako Meghan učinil koruna sama, tam jsou věci, které se nikdy nebude dovoleno dělat, stejně nikam sám, nikdy.

Meghan je třeba občas snít, že budou moci dělat, co chce. Tady je to, co jsem si představit, Markle svatba by bylo, kdyby to udělala její způsob.

 

Královská svatba: Ne holé paže, holá ramena nebo exponované poprsím

Královská svatba Queen Elizabeth, princezna Diana, Kate Middleton
Getty Images

Královský protokol vyžaduje, aby nevěsty být pokryty. Princezna Diana šaty je dokonalým příkladem plně oblečeného nevěstu, a princezna Diana dokonce „štěpná pytle“ šité na všechny své oblečení, aby zajistily, že její prsa byly pokryty když vstoupil a vystoupil auta.

S odvoláním na Markle šatů, Harper Bazaar píše: „Per královské tradice, královna má konečné schválení vhodnosti šatů je pro královskou svatbu,“ a že šaty je „bezpečně ukryté v zámku Windsor.“

Meghan Fantasy svatba: Boho, Sexy nebo Glam

 Markle mluvil otevřeně na Glamour  o její osobní svatební stylu, když to ve srovnání s její oděvy a obleky charakter Rachel stylu. Řekla: „Pro TV jsme se přinést výstřih až dotek za žádost výrobce, ale originální design má nízkou balerína inspiroval výstřih je, a já náhodou rád, že.“

Být sexy holka, která to je, jsem si představit, že výstřih Meghan svatební šaty by se ponořit natolik nízká, že by to mohlo dostat do hlubin Keltského moře. Její šaty by bylo tak naprosté, že královna se pokusí přišít „štěpná pytle“ přímo na Meghan šatů.

 

Královská svatba: Hosté nosit „Daydress s kloboukem“

Královský oděv svatby Spencer Sisters
Lidé

Královské pozvání výslovně požádal hosty nosit „na daydress s kloboukem,“ Ačkoli Britové obvykle nosí klobouky, je to zjevně není Meghan je přednostní módní doplněk (protože pokud vaše vlasy, které proudí a krásná, měli byste srovnat, a to zakrýt s klobouky vše čas ?! No).

Meghan Fantasy svatba : Móda Free-Style Zone oslepující Barvy

Královská svatba Podle Meghan Markle, Priyanka Chopra, Serena Williams Jessica Mulroney
Getty Images

To je koneckonců stejná žena, která otřásla chaotický buchty na veřejnosti, což jde proti královskému protokolu a jehož první svatba byla plážový, kde někteří hosté nosili sandály.

Její matka by se nosí tradiční africké hlavy zábal místo Brit je obvyklým malém klobouku (Uvědomte si také, že by bylo téměř nemožné pro některý z příbuzných nebo přátel Meghan je s afro připevněte malý klobouk na to - věřte mi, já‘ jsem se snažil).

Tenisové mistrovství Serena Williams by sashé kolem hradu v zářivě červené šaty, představí pažemi z oceli, zatímco herečka Priyanka Chopra by show-off své nejokázalejší zlatou sárí a elektrický červené rtěnky.

BFFs Jessica Mulroney a Benita Litt bude stát po boku Meghan jako družičky houpací holá ramena, korálky nebo dokonce vkusné flitry namísto princezny Charlotte , Jessica dcery Ivy, a další čtyři děti, které se jí doprovázejí na královské pokyny.

 

Královská svatba: Klasická hudba ozvěnou všude

Královská svatba Choir
Getty

Klasická hudba je jádro královské odbory, a to svatba není výjimkou. The Palace právě oznámila , že dva sbory, orchestr a violoncellista Sheku Hanneh-Mason, vítěz Británie má talent , vystoupí na slavnostním ceremoniálu. (Je pravda, že Kanneh-Mason je černá a evangelium království Choir je řízen Karen Gibson, černou britskou ženou, takže Meghan je zjevně stále si africkou americkou kulturu se tam bez ohledu na to!)

 

Meghan Fantasy svatba: Janelle Monáe (pro jistotu)

Janelle Monae Královská svatba Meghan Markle
atlantický

Nedávno Meghan odhalil, co je na jejím seznamu skladeb , a tam byl absolutně žádná vážná hudba na něm. Singer Janelle Monáe pátá na seznamu, by nepochybně wow hosté královské recepci s nezapomenutelné představení (ona by se odváží zpívat „královna“?). Měla by sloužit jako hudební reprezentace Meghan: žena, která s jistotou skály její kůži, její kulturu a odmítá přizpůsobit se očekávání druhých z ní.

Zatímco DJ provádí mezi souborem Monáe je - ano, tam bych byl DJ - ona určitě hrát „The Cha-Cha Slide“, „ Amor Shuffle“ a „vlnka“, a my bychom dostat se dívat na Meghan Harry a jejich hosté párty v americkém stylu. Umíte si představit, princové Harry a William tančí jako jejich dorky já na tanečním parketu?

Královská svatba: Ne Líbání v posvátných místech

Královská svatba prince Williama, Kate Middleton, Prince Harry a Pippa Middleton
Getty

Zřejmě Church Anglie má „žádný líbání posvátných míst“ pravidlo . To je důvod, proč

William a Kate je první polibek jako manželé byla pořízena na balkoně venku Buckinghamského paláce. Takže otázka zní: Kde se Harry a Meghan muchlovat před kamerami?

Meghan Fantasy svatba: Polib ho nějaká šance Ona Freakin’ Has

Královská svatba Podle K Meghan Markle a Harry
PopSugar

Harry & Meghan je PDA nemá obdoby v královských párů. Oni vždy Zdá se, že dojemné, na rozdíl od Williama a Kate a královny a jejího manžela. Je to proto, že jejich vztah je ještě nového? Vzhledem k tomu, Meghan je citlivý-feely člověk? Vzhledem k tomu, že je Američan? Nebo proto, že dva milují ptáci prostě nemůže udržet své ruce pryč od sebe navzájem? Ať už je důvod, proč bych políbit McPrincey každou celou hodinu na můj svatební den, kdybych Meghan, cuz #relationshipgoals.

V Meghan je make-věřit svatby, PDA by seizmických rozměrů. Měla políbit princ Harry během obřadu, držet ruce během slibů, spojit ruce s ním na jízdu kočárem po obřadu, políbit ho během obou recepcích a poté políbil ho hned před královny obličeje, k dobrému opatření. Chci říct, kdo by nechtěl ukázat náklonnost k jejich #foreverbae na jejich svatební den?

Královská svatba: nevěsta nesmí mluvit na svatební hostinu

Zatímco hranice mezi „pravidel“ a „tradice“ je zde zamlžené, nevěsty obvykle nedělají oznámení na svatební hostinu.

Meghan je Fantazie REAL Wedding

Královská svatba Meghan při OSN
UN Women / J Carrier

Být tučný, otevřený žena, která Meghan je, když se chytit mikrofon‘, i když jsem si jistá, že královna schválen každý. singl. slovo.

Meghan je žádný cizinec k mikrofonu. Ona zdvojnásobit obor v divadle a mezinárodních vztahů na Northwestern University, internován u amerického velvyslanectví v Argentině a mluvil na akci pro OSN žen, kde se skvěle řekl, „Rovnost znamená, že žena se rovná jejímu manželovi. Jsem hrdý na to, být ženou a feministka.“

Blížící se otázka zní: Co se jí řekneš?

Bude se prohlásit, že i když se vzdát své kariéry, ona se nevzdává svou identitu (druhá část jejího projevu OSN)? Bude se dát křičet-out do všech svých amerických přátel nemohla pozvat? Bude se zmínit Thomas Markle (bez vložek British znovu vydechnout)?

Markle rozhodovací mluvit na recepci, najmout potravin nákladní auta a rozbít královské pravidel je důkazem toho, že se rovná jejímu manželovi a že její názory a chuti hmoty, taky. Tato královská svatba bude dokumentovat míšení kultur - formálních britských tradic s příležitostných amerických preferencí - spojil pod základní téma, které jsou černé a biracial není jen krásný, je to královský.