Publikováno 8 June 2017

Oslavit státní svátek Best Friend s Bestie (y)

Life With Me

Státní svátek Best Friend je opět tady! Byli jsme tak dotkl a uslzené oči loni, když sdílí své BFF příběhy s námi chceme slyšet znovu. Jaký byl váš bestie pro tebe udělal v posledním roce, které z ní dělá nebo ho creme de la creme přátel? Řekla vám poslat květiny, když jste byli smutní? Řekla hystericky smát při příliš nepřirozený poštou Instagram vaše ex je? Je to prostě krásné zevnitř i zvenku? No tak, pojďme ctít své nejlepší kamarády, aka rodinou jsme se rozhodli!

Kde bychom byli bez našich nejlepších přátel zažít jeden existenční krizi za druhou? Chcete-li zkorigovat naše ubohé textových zpráv? Chcete-li se ukazovat jako go-to pro nakupování na světské věci, jako Spanx? Aby nám řekli, máme lístky koriandru v našich zubech? Myslím, že mám na zip tyto šaty up sám?

Foto s laskavým svolením, people.com
People.com

Zda vy dva hrášky v lusku, jako je Oprah a Gayle nebo snad kompletní opaky, ukázat, jak moc máte rádi své BFF. Poslat jí pizzu. Vytvořit playlist, který odráží cestu vašeho přátelství. Chcete-li získat tvůrčí tekoucí šťávy, zkuste „Wind Beneath My Wings“ Bette Midler a „pečovat“ Drakem a Rihanna vás odstartovat. Pokud jde staré školy a dělat přátelství náramky lechtá vaše fantazie, ujistěte se, že slova „Nejlepší přátelé“ jsou obnoxiously pestrobarevné, aby lidé pochopili, zavoláte DIBs a že váš přítel je naprosto tabu.

 Foto s laskavým svolením viralspace.com
Viralspace.com

Na počest národního Best Friends den, budeme mluvit o přátelství celý měsíc. Naše oblíbené besties bude servírovat tlusté a tenké. Promluvíme si o tom, jak jsou vlastnosti, které oddělují své tělocvičně kamarády od těch v „Best Friend území.“ Možná je to let historie (Jen Aniston a Andrea Bendewald byli besties již více než 30 let). Nebo možná je to vaše vzájemná láska k arašídové máslo? Budeme ještě hovořit o tom, jak získat nové přátele jako dospělý, protože, přiznejme si to, adulting ve přítele oddělení může být těžké taky.

Chtějí svůj příběh být řečeno? Hashtag #NationalBestFriendDay a #TMB na příležitost sdílet své nejlepší přítel příběh s námi. Řekněte nám, proč je Natalie do svého Rashida je halibut na váš svěží Ryzlink rýnský, CSS k HTML. Dostanete obrázek. Řekněte nám celý příběh, nemůžeme dočkat!

Aktualizováno od 6/8/2016.