Publikováno 8 March 2018

Jak Kiran Gandhi Boje To Be Badass na Mezinárodním dnem žen a každý den. Doba.

Foto: Anna Marie Lopez

Mezinárodní den žen v #MeToo éry

V den této mezinárodní žen, jsme se zaměřili na  Press pro pokrok , globální hnutí za rovnost parity zapálí #MeToo a Čas vypršel  katapultuje solidaritu a badassery nových hloubek. A konečně ti, kteří trpí sexuální zneužívání, obtěžování nebo platit nerovnost cítí povzbuzeni promluvit.

Původně jsem mluvil s Kiran Gándhího v roce 2017 poté, kdy bude ženská března s rekordní účastí 3,3 milionu demonstrantů po celém světě. Hybnost v návaznosti na obvinění Weinstein pozinkované žen po celém světě, kteří měli dost! Počet žen ucházet o veřejnou funkci, je na všech-time vysoká, Time Magazine s názvem „Mlčení Breakers“ jako Osobnost roku, podpora #MeToo vyráběl na Zlatý globus a cenu BAFTA -fueling pojednání o tom, jak se musíme změnit status quo. Oh, a hromosvod projevy z Oprah a Frances  byla rallye křik pro všechny z nás, bez ohledu na politické přesvědčení.

Jako hybnost pokračuje za rovnost, opětovném jsem Kiran k zamyšlení nad stavem našeho společenského pokroku. Jako vokální feministka, bude se i nadále používat svůj hlas podpořit všechny ženské pohlaví a usnadnit další dialog o sexu pozitivity a sexuální výchovy, „Všichni lidé by měli mít možnost bez obav ve svém vlastním těle a musí být schopen využívat své vlastní sexuality, necítí traumatizované tím.“

Trauma je kořen self-nenávist. Jak budeme diskutovat o sexuální orientaci a sexualita je něco, co bude vyžadovat také hojení na individuální i kolektivní úrovni.

Jak jsme se pokračovat v práci směrem k rovnosti a sledujte náš nový normální se rozvíjejí, Kiran Gandhiovy neochvějným přesvědčením rýsovat.

původní příspěvek

Mezinárodní den žen po celý rok

Kiran Gandhi je plný překvapení: Ona je dcera přistěhovalců z Indie, ale vyrostl na Upper East Side na Manhattanu, navštěvovat Chapin školu pro dívky. Ona je v současné době bubeník, žijící hipster-aktivista existenci v LA, ale Hillary Clinton, mezi jinými těžkými hitters-navštěvoval večírky svých rodičů, když byla ještě dítě (ona a její sourozenci pozdravil v pyžamech, ale byl rychle uvedeni nahoře znovu). A ach jo. Ona je ten, kdo provozoval 2015 Londýn maratón, zatímco na její dobu a krvácel přes její elastanu, for-doslova-celý svět vidět. Si na ni?

Kiran nečekal menstruaci v den závodu. Za normálních okolností, její křeče jsou tak vysilující, že přeskočí se na tréninku úplně. Takže když marathon den přišel a cítila typické píchání, nevěděla, co má dělat.

„Nechtěl jsem, aby běh s podložkou, protože jsem nikdy běžet s podložkou před a to tření a ne člověk, kterého znám poběží s bavlnou v jeho koule na 26,2 mil.“

Byla zdráhají uvažovat tampon možnost buď, protože hrozí, že kolísavý nad takovými dlouhé vzdálenosti, pod fyzickým nátlakem. Nejhorší možný scénář, že by vytvořilo tření (nemluvě o únik), taky.

Proč je to, že 50% světové populace menstruuje a nebudeme o tom mluvit? Přemýšleli jste někdy o tom, proč jen velmi málo z nás má pozitivní pocity o tom?

Kiran má. Maratón ji přinutil, aby skutečně postavit téma-a tabu, které s sebou přináší, a cítí, že je to čest být jedním z hlasů zvyšování povědomí o menstruaci a jiných ženských zdravotních problémů. Ona spolupracuje s tiskáren a Zana Africe, kde je prodej každé tričko bude podporovat dívka ve východní Africe s menstruačním oblasti zdraví a reprodukčního vzdělávání.

 

Kiran Gandhi

Foto: @madamegandhi

Krása na jejích podmínkách

Její úsilí se nezastaví na našem prádle. Ona si myslel, dlouho a tvrdě o dalších aspektech ženskosti. Jako interpret (její píseň „The Future je Female“ se šířil ve dnech následujících žen března), Kiran ví, že image hraje obrovskou roli v naší dnešní společnosti. Ale její přístup ke kráse pochází zevnitř, a ona navštěvuje pramenů v DTLA, což klade důraz na zdravé čisté stravování a cvičení jako přístupový bod k hledají krásné. „Tento přístup ke kráse a marnivosti je něco, co hluboce miluju, protože sex appeal a chce vypadat dobře, je pozitivní věc.“ Chcete-li získat její vnitřní a vnější záře, jedla greeny, organický, veganské, bezlepkové a suroviny, stejně jako možný. Dodává Macadamia olej do její krásy režimu pro správnou míru.

„Způsob, jakým jsme to [přístup kosmetický] dělat nesmí být syntetické nebo drahý a oslabující. Místo toho úsilí by mělo být umístěno na našeho mentálního zdraví a náš dobrý pocit, na rozdíl od naší vypadá dobře na někoho jiného sexuální spotřebě.“

To je něco, co promýšlet příště dostat brazilský bikini vosk. Bohužel, žijeme ve společnosti, která stále klade velký důraz na ženské krásy a přitom hodnota člověka pochází z jeho schopnosti a dovednosti a váhu jeho peněženku.

Kiran dodává: „Mužská postava se nebere v úvahu, jak to je pro ženy; Muži nemají nosit podpatky, aby je zpomalit, aby chůze od bodu A do bodu B. Takže množství času vysát ženský den, protože naše hodnota je umístěna na našich vypadá nás drží zpátky. To nás drží zpátky, protože máme méně času na našeho řemesla, učení bubny nebo číslo křupavý, stále lepší na některé z těchto sad dovedností, nebo se od našeho volného času.“

 

Kiran Gandhi

Foto: @madamegandhi

Dělá chcete rock Madame Gandhi tričko, není to?

„Jak stárneme, my už ne vypadají osmnáct a naše hodnoty jako ženy se snižuje,“ říká Kiran: „Pokud bych si měl vybrat, raději bych můj stojí pocházejí z mé hodnotu [skill set] než můj vzhled.“  Myslíme si, to je docela drsná.

A kdo to pořádné v Kiran světě? „Někdo, kdo je bez bázně a autenticky sám, není upoutaná na sociálních norem a konceptů, které jsou kolem nás.“

Takže v den této mezinárodní žen, na paty 3,3 milionu žen pochodující po celém světě , spojme síly-s Kirans a Glorias a našich fantastických přítelkyně-oslavit všechny nuance zapojených do naživu a být ženou. Jak se vám ukazuje svůj badassery na #DayWithoutAWoman ? Marathon, květiny, šampaňské nebo francouzské hranolky , někdo?

Tento článek byl původně publikován dne 8. března 2017.