Publikováno 25 July 2018

Neočekávané Poučení při Beautycon Kde Moj Mahdara se otřásají Růženka

Getty

„Smazat vše, co myslel, že jsi věděl o této generaci či jejich přístup ke kráse. Krása není jen součástí kultury. Beauty nyní definuje kulturu.“

Kosmetické konvence jsou obvykle vše o volném lup, celebrity pozorování a Sledování trendů. Ale Beautycon LA, jsme byli šokováni najít něco jiného - revoluční duch.

Beautycon byl způsob, jak více než nejnovější rtěnky startu. Visel jsme se s lidmi od doslova každého prostředí a oblastí života, ať už to byla žena, která měla na sobě každodenní make-up, muž, který šel full-on „Kardashian,“ babička s závratných umělé řasy, nebo 8-leté -old pokrytý třpytkami - všichni jednotní v rámci sdíleného laskavost, respekt a lásku.

Beautycon Los Angeles
BFA

To má zřejmě co do činění s Beautycon zakladatel a CEO Moj Mahdara, který použil své marketingové / Hollywood pozadí spolu s jejím intersekcionální identitou, aby pomohl transformovat krásu prostor k tomu, co se to stalo dnes.

„Výzkum ukazuje, že kosmetické influencers oficiálně stane jediným nejúčinnějším způsobem, jak se spojit s Pivotals,“ Mahdara uplatňuje při FOMO , analýza dat řízený zkoumat skutečné motivace „Pivotals“ (termín razil se odkazovat na spotřebitele ve věku mezi z 13 až 34). „Víme, že instinktivně na Beautycon, protože víme, že krása je více než make-up produktů či aplikací cvičení. Pro Pivotals, krása je odrazovým můstkem k vytvoření nové komunity a self-výrazy.“

Dle  studie , 86% „Pivotals“ říci, že největší změna v kultuře dnes je svoboda vyjádřit sám sebe však budete chtít. A make-up, Selfcare a wellness témata jsou neoddělitelně souvisí s sebevyjádření.

Toto zaměření bylo jasné, co se týče toho, co Beautycon bylo opravdu o. Tady jsou naše oblíbené šest takeaways jsme se naučili.

1. Inkluzivita není výstřelek.

Vyrostli jsme na Sassy , Teen , YM a sedmnáct . ‚90s byly skvělé pro mnoho věcí, ale rozmanitost a začlenění v kosmetickém prostoru nebyl jeden z nich. Všechno, co jsme věděli, že kosmetický prostor, který nám dal spoustu způsobů, jak „opravit“ všechny způsoby, jak jsme neměli přirozeně spadají do úzkého okna vysoký, hubený, blond, a / nebo přirozeně rovné non-kudrnaté vlasy.

Navštěvovat kosmetický konvenci a je obklopen každé národnosti, schopností, pohlavní identity, sexuality - a zjistit, make-up jako primární nástroj pro sebevyjádření spíše než autokorekce - byl ohromující.

Beautycon LA žen v Hijabs

Za chvíli jsme nikdy nezapomenu z víkendu: zaslechne v all-gender koupelně dvě mladé dívky zastavení uprostřed rozhovoru sdělit další chlapec oblečený ve fantastické pruhované kombinéze s fluorescenčně barvených vlasů a celý obličej make-upu, který se myje ruce že jeho pohled byl „oheň, vážně oheň.“

Jak daleko jsme se dostali.

2. Autenticita je povinná.

Doslova všichni úspěšní lidé (např Manny MUA , náhodného ikon , Mario Dedivanovic , Tokyo Stylez ) přidělený jejich úspěch, že jsou sami - navzdory tomu, co si lidé mysleli (včetně, nebo především , šikana). Jsou podporovány dav ignorovat kritiku, úsudek nebo autocenzura a nechat jejich autentičnosti lesk.

Beautycon LA 2018

To, co jsme byli svědky byl důraz na založila svoji * lewk * Není o trendech nebo asimilaci, ale své vlastní osobnosti a jedinečné identity. Oblíbené položky nebyly k použití na nominální hodnotu, ale jako výchozí bod iterace.

3. Empatie je krása.

Pro případ, že čerpal desítky tisíc lidí, nemohli jsme si nevšimnout, jak všichni byli skutečně na sebe hodní. „Střední dívky“ mentalita krásy je rozhodně pasé.

Na jednom panelu, který uváděl dvě Riverdale hvězdy Rocsi Diaz, řekl moderátor, „Nechceme, aby vás postaví proti sobě.“ Osvěžující, ve světě, kde Twitter stížnost a zdá se, že je standard od reality hvězd lidí soupeření ve veřejné funkci.

Jessica Smalls sdílela její inspirující příběh o tom, jak korektor může dostat vás ven. Trpěla rakovinou kůže a zjistil, že posilující najít způsob, jak chránit sebe od nechtěné pozornosti. Když byl panel Glam Squad požádal o krásu aplikačních faux pas neměli nabízet hacků, ale filozofické lekce. Jessica nám řekl, „nemůže být kritický, co dělají jiní se dostat ven z domu, který den.“

4. Niche je nový mainstream …

Všude, kam jsme se podívali, viděli jsme více lidí hrát a experimentovat s konstrukty. Jediným „splynutí“ mají zájem byl jejich základové.

Beautycon LA 2018 návštěvníků

To je důvod, proč psychographic cílení jistě nahradí základní demografické trh, pokud jde o podnikání krásy. To znamená, že „Piviotals“ používají stále více a více popisovačů jako uprchlík, sexuálně tekutiny nebo smíšené rasy definovat sami - což je mnohem přesnější než binární čočku minulého století.

Stejně jako Twitter se demokratizovat poptávku spotřebitelů, tento trend má potenciál dokonce i hrací pole pro značky s výklenek nebo alternativních předmětech.

5. … ale celebrity nebolí.

Lidé jsou stále velmi ochotní stát ve frontě několik hodin na Kylie Jenner je lesk na rty - a to i přesto, že jsou schopni koupit on-line. Nemluvě o tom, že teplota doslova vzrostla o 10 stupňů na Kim Kardashian v krbu chatu kvůli pouhému počtu napěchované orgánů v účasti.

A věděli jste, Snoop Dogg je vlas hrdina? Dal si popovídat o černými vlasy, který byl droga a nečekané! Opustil nás s šalvěj moudrosti: „Čím lépe si vlasy, tím lepší život.“ Budeme mít co je kouření, díky!

Hra Snoop Dogg Beautycon LA Hair

Vlivných stále drží dostatek energie v tomto novém světě, ale vzhledem k obecné objetí specializaci, není tu nikdo, pohled, který je všechna pravidla. Je tu spousta místa na vrcholu.

6. Posílení se vyvíjí od všímavosti k akci.

Byla tam spousta kariéry orientované záměr tvorby činností na Beautycon. Nicméně se zdálo, že mít představu o krok dále a zaměřit se na tom, že změna chtějí vidět ve světě.

Beautycon LA všímavost

Od svíčky-osvětlení obřady na stanovení cílů, tam bylo něco pro každého, kdo hledá, aby se věci pohnuly nad jejich make-up rutina. To se zdá být víc než jen shodou okolností souvisí s naší současné politické atmosféře. Je to všechno o úkolu (a zároveň se starat o vaše ‚ano).

To je to, co se stane, když nekonvenční krása osoba - CEO, který je gay první generace íránsko-americká vysoká škola odpadlík, který nosí ne makeup- narušuje staré normy k lepšímu.

Beautycon Los Angeles 2018 Bozoma St. John, Jackie Aina, Adwoa Aboah, Moj Mahdara, Irene Kim a Melody Ehsani
BFA zleva: Bozoma St. John, Jackie Aina, Adwoa Aboah, Moj Mahdara (CEO Beautycon), Irene Kim a Melody Ehsani

Použitím vnější výraz jako čočka se zaměřit dovnitř, to nás učí více o sobě, než jsme očekávali.

Měli jste nezapomenutelný zážitek na Beautycon? Tweet nám nebo označit nás na Insta - chceme slyšet od vás!