Publikováno 24 May 2018

Banda Ali Wong vtipy O nereálné standardy Bratrstva

Pokud jste dosud sledovali Ali Wongova nový Netflix zvláštní, Hard Knock manželka, musíš jít. Jedná se o druhý * * čas ona provedl * velmi * těhotná - což je opravdu epický.

(Prohlížeč pozor: NSFW není ani zdaleka, aby vás připraví na její úrovni úžasné vulgarity.)

Pokud Ali Wong vypadá jinak, než váš typický sólového komika, to je proto, že je.

Nejenže to je ona od čínské a vietnamské dědictví, a to nejen je ona žena, ale ona je viditelně více než 7 měsíců těhotná v obou jejích hitů Netflix speciály.

Vzhledem k tomu, její identitě, že je ideální osobou, aby přijaly některé obrovské výkyvy na statu quo - a my jsme tu pro něj.

Všichni máme love / hate vztahy se společenskými „ideály“ - a není to žádná ostuda, že. Dokonce i ti z nás, kteří mají rádi, aby na celý obličej, než se vydáte ven ze dveří lze připustit, že patriarchát není není zapojena do tohoto rozhodnutí.

To je důvod, proč milujeme Ali Wong. Pořád ho oh-so reálný, pokud jde o tělesný vzhled, krásy a ženství a její očistné úvah poprsí prostřednictvím těchto denních mele hegemonie.

Takže na oslavu její úžasné nové Netflix zvláštního jsme se vynořil jedny z nejlepších Ali Wong vtipy - staré i nové - pro každého, kdo se zabývá nereálnými standardy společnosti.

I když spousta vtipů v „ Hard Knock Wife “ vypořádat se s nejhlubšími tabu o mateřství, ona se zabývá mnoho dalších problémů, které každá žena může týkat.

Zde je několik z našich nejoblíbenějších odpovědí na tyto moderní den reptání, které tak dobře známe:

Když vás společnost zeptá, jestli jste „komfortní“ být živitel rodiny …

Ali nedělá to tajemství, že má některé významné fiskální očekávání od svého Harvard Business School grad manžela. Ale právě proto, že jejich údajné role pohlaví byly převrácený neznamená, že by se cítí být ohroženi.

 

Když nevíte, jestli si můžete vzít ještě jednu „slaďování rodinného a profesního“ otázku …

Víte, proč lidé nikdy tuto otázku? Ali dělá.

Když se stále nemají přístup k mateřské dovolené …

Je to šílené, že očekáváme, že ženy jen tak vrátí zpět do akce poté, co prošli takovou náročnou utrpení. Mateřská dovolená není jen o zdraví dítěte, ale zdraví matky, taky!


Když už mluvíme o demolici-ass těl …

Když se někdo zeptá, o své tělo po dítěti …

Hmotnost a tvar těla je vždy problém po těhotenství - buď nejste ztrácí dost na to, nebo ztratil příliš mnoho. V Alího novém speciálu , ona používá Všemi oblíbený dětskou knížku vysvětlit, co se skutečně děje.

Ali jde do hluboké detaily o mnoha fyzicky i psychicky bolestivé části mateřství, které jen zřídka slyšet v hlavním proudu. Nejdelší dobu, byly věci, které „prostě neměl mluvit o“ - což je jen jiný stigma Ali zasáhne prostřednictvím ve své práci.

Nyní pro některé z našich oblíbených my najdeme i jinde:

Když se vás někdo zeptá, jestli máte víc dětí …

Milujeme Ellen, ale když se zeptala Ali , kdyby byl zájem o více dětí, můžeme si pomoci, ale přemýšlet o tom, jak je to asi něco hodně maminky jsou nemocní sluchu. To je, když „Aliho mantra“ může být užitečné …

Když jste frustrovaný o ženách stále není přijímána jako sexuální bytosti …

Před několika lety, se reportér ptal Aliho o trvanlivosti svých parodií. Ona sdílí její „nejstarší vtip“, že má ještě v rotaci - a skončil se o nejstarší minulé době známo, že muži.

To asi nikdy nepodaří, protože nejen že může každá žena týkat - je to také jen hezké slyšet, že normalizovaný! Mnoho jiných umělkyně jsou v tomto prostoru, ale Aliho vtipy mají téměř viditelný nedostatek studu nebo omluvy. Pěkný.

Když ještě jeden chlápek dělá vtip o ženy není tak holá jako Barbíny …

Pro tuto parodii od roku 2012 , co opravdu potřebujete, aby ji slyšel, tak si chvilku a užijte si neuvěřitelné ztvárnění obou „Chia nabídkou restaurace“ ústřední melodie a známá melodie od Mary Poppins.

(Stejně jako referenční někdo Angela Lansbury s brýlemi se mohou týkat.)

Dostal své oblíbené Ali Wong vtipy?

Dejte nám vědět v komentářích nebo označit nám na sociální sítě! Vzhledem k tomu, i když máme rádi krásy nebo sebeobsluhy, někdy stačí k smíchu, jak směšné náš svět může být.